Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaNiny

swedzi i szczypie

Polecane posty

Gość MamaNiny

Dziewczyny potrzebuje porady ... OD ok 2 tyg męczy mnie swedzenie i szczypanie pochwy ale tylko górna czesc . juz nie wyrabiam lekarz przepisał mi pimafucin na 6 dni nie pomogło , probowałam kartoflanki nie pomogło , kremy na odparzenia nie pomogło .. Miałyscie cos podobnego ?? Szczypie mnie zwłaszcza jak np załoze bielize nie z bawełny lub sie spoce :( przepraszam za drastyczne szczególy :( Jakies porady ja tu za 2 tyg mam rodzic a tu mnie swedzi i szczypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze clotrimazol w masci 0,5 % może to pomoże ale nie wiem czy można w ciąży,a nie miał lekarz innych globułek dopochwowych?i zapraszamy na forum z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
dziękuje za podpowiedz zapytam w aptece czy to mozna w ciazy :) i juz zmykam na forum z poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz niewiele czasu do porodu, nie wiem czemu sie chcesz bawić w eksperymenty na własną rękę. Clotrimazolum w maści jest słabe i co najwyżej sie podleczysz, a nie wyleczysz. Globulki, które sa mocniejsze, z tego mi wiadomo są na receptę. Idź do lekarza i powiedz mu, że przepisany przez niego lek nie zadziałał i niech przepisze inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
euglena mówiłam połoznej na KTG stwierdziła ze to pewnie odparzenie.... Bede musiała zapytac w aptece i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×