Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmtaksiezastanawiam

CZY KAZDA KOBIETE DOPADA INSTYNKT MACIERZYNSKI?

Polecane posty

Gość hmmmmtaksiezastanawiam

czy to jest pewne jak np menopauza? Bo ja na razie nic nie czuję, i mam raczej taką chec opieki niz jak rodzenie wlasnego dziecka.. Moze to znak ze powinnam adoptowac? Czy czekac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem nie każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli1978
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmtaksiezastanawiam
27 :( Nie czuję potrzeby posiadania "małego, ślodkiego maluszka", raczej tak czuję ze chciałabym zapewnić jakimuś maluchowi dom, opiekowac sie nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli1978
przyjdzie i na Ciebie czas....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmtaksiezastanawiam
swoja droga, czy mozna adoptowac tylko i wylacznie gdy jest sie bezplodnym, czy cos takiego? Czy zdrowe malzenstwo tez moze sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem nie każda
ja mam 30 lat i urodziłam pierwsze dziecko w tym miesiącu, ale nie dlatego, że instynkt macierzyński wzywał tylko dlatego, że już "stara jestem" i bałam się, ze mogę nigdy juz nie mieć dzieci, a zawsze planowałam potomstwo tylko ciągle był "nie ten" czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli1978
przed slubem masz nauki przedmalzenskie.....i tam sobie mowicie,ze bedziecie mieli rodzine.......itd....jezeli jestes mezatka to wiesz o czym pisze...:) musisz sie dowiedziec osobiscie...ja niestety nie mam pojecia jak to wyglada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmtaksiezastanawiam
Tylko ja sama nie wiem :( Boze, ja chyba nie chce miec dzieci.. Moj maz zna moje obawy. Czuje ze w ten sposob sie nie zrealizuje. Dziwne to wszystko. Boje sie presji otoczenia :( wszscy sie pytaja kiedy bede w ciazy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwwwijka
mnie instynkt macierzyński dopadł w momencie, gdy wzięłam swoje dziecko na ręce - pierwszy raz ani będąc w ciąży, ani wcześniej nie czułam nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli1978
najwazniejsze,ze Twoj maz wie czego sie obawiasz i rozmawiacie o tym!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poczułam
instynkt macierzyński dopiero w ciąży, a konkretnie jak poczułam, jak moje dzidzi się rusza!!!!!!!!!! :) To będzie moje pierwsze dziecko a mam już 33 lata i nie powiem, żeby wcześniej mnie ciągnęło do dzieci, żebym zaglądała do wózków czy coś takiego, więc się nie martw! Jeszcze masz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×