Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minus18

w jakim wieku straciłyscie dziewicsto pytanie do pań

Polecane posty

zadaje te pytanie ponieważ wydaje mi się, że kiedyś nie było tak jak teraz i 15 czy nawet 14 latki się nie puszczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avsfad
ja mam 15 i chce dopiero w wieku 20 lat conajmniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to jednak są jeszcze porządne dziewczyny:))) Ale dam Ci radę ;p nie planuj takich rzeczy bo się porostu nie da xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphinka
17, na wakacjach, z przypadkowym barmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, kiedyś było inaczej zupełnie inaczej. To co się teraz \"porobiło\" z nastolatkami przechodzi jakiekolwiek pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avsfad
nie chce planowac - jakies pieszczoty to mozee ale narazie napewno nie sex mam kolezanke ktora jest w moim wieku i jak stosowali prezerwatywe to pękła teraz ma chlopczyka do opieki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++**++
w wieku 16 lat z wielkiej milosci ktora trwala 6 lat i niestety sie skonczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim mim
i wkurza mnie określenie ze laski się tak młodo kiedyś nie puszczały... co to w ogóle za tekst??? ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to typ porostu jak zakładał na pewno nie ścisną pojemniczka :) ja mam paru kolegów którzy przed 18 tez już zostali tatusiami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam to określić heh, że stracą cnotę lol2 nazywam rzeczy po imieniu i tyle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ludzi na forach dowiaduję się na forach jak rozwiązać problemy, ja piszę ten post bo porostu miałem dziwna sytuację nad jeziorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ma chyba pani racje, ale każdy robi z życiem co che w końcu, nie wiem może to przez perspektywę lub chęć spotykania się z dużo starszymi chłopcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim mim
To nie jest nazwane po imieniu. Bo Ty oczywiscie zakładasz że pietnastolatka się "puszcza", a pietnastolatek "przeleciał"...? I oczywiście nie wpadło Ci do głowy że i jeden i drugi zrobili to z wielkiej pierwszej miłości i się zabezpieczyli. Tylko Ty uważasz że jak ktos wcześnie rozpoczyna współżycie to odrazu idiota/idiotka i o antykoncepcji nic nie wiedzą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mim mim już nie o to chodzi że nie wiedzą ale zobacz ile jest młodych mam może i wiedzą ale nie stosują bo uważaja , że za pierwszym razem sie nie wpada :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsd
20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą piętnastolatką to tak miałem wtedy 17 heh, i nie było to z wielkiej miłości, tylko pod wpływem alkoholu na dyskotece;p wiec nie syp mi takimi moralniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++**++
kazdy odpowiada za siebie i za to jak bedzie postrzegany przez innych zawsze powinno postepowac sie tak zeby tego nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim mim
Aha więc spotkałeś pietnastolatkę z którą bardzo inteligentnie się bzyknołeś na imprezie panie "niepuszczalski się" i zakładasz, że wszystkie pietnastolatki które zaczynaja współżycie są głupie. Tak powsadzajmy w szufladki wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej weź kurwa jak coś piszesz to najpierw czytaj lol2 czy widzisz gdzieś tam określenie GŁUPIE a pyzatym sam napisałem ze kochałem się pierwszy raz w gimnazjum więc nie pisz nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w sam raz
16 i pól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezooo
Ja 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×