Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvcn

jak rozwiązać tę sytuację?

Polecane posty

Gość ciekawski..
no z kim mam gadać ze sobą:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski..
dlaczego nikomu się gadać nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski..
dlaczego nikomu sie gadać nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowa manifestacja kobiety bluszcza... zamknąć faceta w domu, przykuć do siebie w 4 scianach i potem dziwic sie, ze facet nagle znalazl sobie inną, ktora nie wisi na nim jak natrętna mucha... związek, malzenstwo to nie wiezienie... to nie zadne poswiecenie jak tam jakas debilka pisala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego wpisu "To wytłumaczcie mi coś. Stara się facet, robi dla dziewczyny wszystko co ona chce/ Chodzimy gdzie ona chce i ja płacę za ten cały...n o wiecie. i czego jej brakuje? kochanka z Fancji. Którego zresztą w sumie mogłem dopaść. No co? powiedzcie" wlasnie w tym Twoj problem... byles jej służącym, chodzacym bankomatem i chlopcem na posylki... ale nie jej facetem... robiac wszystko, czego chce kobieta tracisz w jej oczach, jej szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
chyba ktos tu przeczytal tylko jeden wpis i nie jest pewien co to kobieta bluszcz :P autorko - wychodzi na to, ze nie jest to kwestia zazdrosci z twojej strony, ani braku tolerancji, tylko po prostu ambicja ... ze co sobie 'tamci' pomysla o tobie, ze jestes pantoflara czy jakas frajerka, ze pozwalasz facetowi jechac ogladac gole babki, a sama zostajesz w domu z dzieckiem. mimo, ze moze nawet ty sobie bedziesz sama przyjemnie spedzac ten czas, to ambicjonalnie trudno ci sie pogodzic z faktem, ze dla widza z zewnatrz, to facet zostawia cie sama z dzieckiem i wypada na kilka nocy na rozrywki typu picie, gole laski i ogolna hulaj dusza. czy masz moze tego typu mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×