Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka kreolka

czy ktos juz pracowal w Firmie RuBa w Niemczech

Polecane posty

Gość 2018
Ruba to najgorsze gowno jakie moze buc gorszego biura nie widziałam i o gorszym biurze nie słyszałam!!!!! Maskra.. Ludzie nie pchalcie się w te gowno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesiek
Trzy lata temu tam pracowałam tragedia pracownicy są traktowani jak zwierzęta robocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willly

Hitler faktycznie żyje w tej firmie, mordy zachlane, ćpuny i niewyżyte organizmy które tam pomieszkują jak stada dzikusów w jaskiniach, koje bo inaczej tego nazwać nie można więzienne, jakby ktoś wymyślił 3 piętrowe łóżka to też by tam wstawił. Bród, smród i ebola, hotel jak stodoła po rzeźni źrebiąt, mieszają płeć jak cukierki wedlowskie. Mężczyźni z kobietami i jeszcze małych świń tam brakuje jak na chlew przystało, zarobki takie że murzyn więcej zarabia za tonę cegieł. Kary wymyślają z du*py, podsłu...ą jak gestapo. Jednym zdaniem takiego obozu pracy jeszcze nie było, brakuje szarika i ssmańca z karabinem, drutu kolczastego i wieżyczek strażniczych oraz fosy i pola minowego aby na pewno nikt nie uciekł przed końcem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Byłam tam ze znajomymi, mieszkanie było super, nie mieszkalismy w hotelu tylko coś typu kamienicy. Do pracy mieliśmy 3 min z buta. Praca w sumie nie jest zła, pracowałam przy wieszaniu ubrań..duzo stania i w sumie nudy.(Przy okazji pozdrawiam Rudą malpe która jest tam koordynatorka bo takiej gwiazdy i cwaniary jeszcze nie widziałam.... no ale wiadomo polska szefowa) Niestety najgorsze jest to że z dnia na dzień zmieniaja Ci miejsce pracy, w sensie przenosząc na inną hale. Nauczysz się robić jedna rzecz przez 2 tygodnie a później wywalaja Cie na całkiem coś innego.... aczkolwiek też nie jest źle. Jeżeli jedziesz tam z siostrą chłopakiem itp to nie licz że będziecie pracować razem, bo to raczej mało prawdopodobne. Jeżeli chodzi o godziny pracy to pracowałam codziennie z wyjątkiem niedzieli (w soboty do 12) Panie z biura to trochę krętaczki 😂 jadąc do pracy w ogóle nie miałam pojęcia że jest coś takiego jak RUBA. I w sumie dobrze bo czytając opinie na pewno bym nie pojechała a tak to nie żałuję...moze kiedyś wrócę do tej patologii 😊🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×