Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssiaa25

TYLKO NA PIERSI - którego miesiąca karmiłyście?? Czy i jakie kaszki podałyście?

Polecane posty

Gość kasssiaa25

Moja córa zaraz będzie miała 7 miesięcy, nie dostaje żadnych kaszek tylko dania słoiczkowe i robione przeze mnie a chyba już powinnam cos wprowadzić z kaszek bo często sie budzi w nocy i pewnie dlatego, że moje mleko już nie wystarcza. Raz dałam i wymiotowała w nocy nie wiem co robić wszystko jest na mleku modyfikowanym swojego mleka niestety nie odciagnę bo laktator wysysa parę ml :( Jak jej nauczyć kaszki i co podać, dlaczego zwymiotowała za gęste mogło być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nadal karmię piersią a mój synek zaraz skonczy 11 miesiąc. Nie potrafi usiedziec przy cycusiu tylko chwile possie w ciagu dnia. Noi do spanka troszke wiecej. Kaszek ani mleka modyfikowanego nie lubi. Jesli Twoje maleństwo wymiotowało po kaszce to raczej nie z powodu kosystencji. Odczekaj ze 2 tygodnie i spróbuj znów da jej kaszkę. Najlepiej zwykły kleik ryzowy moze byc nawet bez mleka chociaz lepiej z. Bez mleka na pewno nie zaszkodzi zadnemu dziecku. Potem dawaj juz kaszki smakowe i mozesz je mieszac z owockami:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Zuzia dostała pierwszy staly posilek ok 5,5 miesiaca...potem spróbowałam kaszke jak miała jakies 6,5 miesiaca...nie chciała jesc...odczekałam kilka dni i kupiłam zamiast Bobovitaszke Nestle i zaczeeła pieknie jesc.. Teraz bardzo lubi kaszki i zje z kazdej firmy ale na poczatku tylko nestle,wydaje mi sie ze jest mniej słodka...ale za to jakas glutowata:)teraz wole Bobovitę:) Mysle ze musisz sie uzbroic w cierpliwosc,i próbowac kaszke,ja nie chce to nie ma co zmuszac...wtedy mozesz spróbowac dac mleczko modyfikowane z kleikiem,albo do niego dodac troszke kaszki i stopniowo zwiekszac ilosc kaszki dodawanej do mleczka... alob tak jak ja chce zrobic:rano Zuzia jeszcze je cycka ale chce jej wprowadzic juz modyfikowane i zrezygnowac z cycka...modyfikowane chce dac np z płatkami kukurydzianymi wrzuconymi do ciepłego mleka zeby sie zrobila taka paćka i zeby to bylo dosc geste i mozliwe do podaia łyzeczka:) Mam nadzieje,ze uda Ci sie przekonac malenstwo do jedzenia:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie karmię piersią prawie 10 miesięcy. Lusia je do tego zupki (gotuję sama) i owoce (ze słoika lub świeże). Kaszek nie je, bo nie lubi. Lekarka powiedziała, że wcale nie musi ich jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×