Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oh shitt

Na poprawe humoru !!! Facet z którym miałam się spotkać..

Polecane posty

A ja nie wiem co wy tak na dziewczynę naskakujecie, nie każdy jest chrześcijaninem i w takie miejsce się zaprasza osobę, którą już trochę się zna - jeśli łączy ich wspólnota poglądów religijnych albo jeśli ją to po prostu interesuje.Jak dla mnie pomysł kompletnie nietrafiony. A wyskakiwanie od razu z komentarzami o blacharach itp. jest chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
no to pisz dokładniej bo to jest róznica...ja piwo lubie ale jakbvy na pierwszej rande facet zaprosił mnie na piwo a drugi na cos takiego to wybrałabym drugiego...jakas jakby nie było ciekawsza propozycja. A jak ci sie nie podoba to albo daj mu spoój albo zaproponuj cos ciekawszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze jest to wystawa niczego nie zmienia w najmniejszym stopniu bo mozna to odebrac jako sugestie "jedynego slusznego wyboru". Szczegolnie rzecz biorac iz bylo to pierwsze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh shitt
tak jestem oh shit, zaluje ze nie zaprosil mnie na zwietrzale piwo do pierwszej lepszj speluny, nie ujrze jego pieknego dresu i nei przejade sie bmw 316 tudziez nie polansuje sie w golfie o 3 rano :D dlatego ide pomalowac na rozowo moje swieze robione tipsiki a po drodze wstapie do solarium :) jestem oh shit i mam problkem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_Ada_mada
Tyle, że jedno popołudnie spędzone na takim czymś nie zrobi nikomu wody z mózgu, a raczej pozytywnie wpłynie na rozwój osobowy. To nie było zaproszenie do sekty na 50 dni testów i okresem wypowiedzenia 100 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosciolem chrzescijanskim jest kosciol adwentystów dnia siodmego? w pewnym sensie tak...ale odbiegajacym sporo od powrzechnie przyjetych w naszym spoleczenswiet doktryn chrzescijanskich...Adwentyści to bardziej ogólna nazwa wspólnot protestanckich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożo wporzo
a ja Was drogie panie zapraszam na randke... do muzeum ziemi podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie chrzescijanstwo jest SEKTA!!! a taka wystawa na pierwszej randce to szydera!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
Ada ma racje :) to tylko luzna propozycja a nie pranie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
ludzie. wy musicie zartowac albo ja oszalalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym sie wybrala
na randkę do jakiegos parku etnograficznego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
a ja na wystawe :) mysle ze tylo bardzo ciekawi faceci potrafią czasami wymyslac cos innego na randke niz kino i knajpa...z takim to zycie moze byc ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja do zoooo
juz nie pamietam kiedy bylam ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Its MEe
tak piszecie.. a ciekawa jestem dziewczyny czy wy byłybyscie zadowolone z tego - rzeczywiście zaproszenie na taki festiwal jest mozna powiedziec nietaktm- nie wiadomo czy druga strona jest wierząca, i na początku znajomości nie powinno sie poruszać takich tematów- to moje zdanie. I jesli chłopak zaprasza dziewczyne na festiwal kultury.. możliwe ze jest jakimś fanatykiem itp- na pierwszą randkę zabrać tam dziewczynę? postawcie sie w jej sytuacji, myślę ze zareagowałybyście tak jak ona .Mimi owszystko liczyła na jakąs fajna, romantyczna randke, a on ją prawie że do kościoła zabiera.. na takie rzecz przyjdzie jszzcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmieszniejsze jest to, że gdyby gość zaproponował jej wystawe świadków jehowych, to pewnie byście go zjechały od stóp do głów xD katolickie mohery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge ca ty bredzisz
przeciez ze cie zaprosil na taki festiwal wcale nie musi oznaczac ze jest nawiedzonym katolikeim poza tym , dla zwyklej kultury ogolnej ten rodzaj imprez moze byc interesujacy jak np festiwal kultury zydowskiej w krakowie- super sprawa i wcale nie tylko dla Zydow ale zeby tço pojac to trzebaz sie choc starac poznac druga osobe a nie skreslac go , bo zaproponowal ci wyjscie w miejce ktorego nie znasz i nie chcesz poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze osoba ktora zaprasza w takie miejsce na pierwsza randke probuje jednak dac do zrozumienia iz dana religia jest dla niej bardzo istotna. Co wiecej osobiscie odebralbym to jako sugestie iz dla mnie owa religia powinna byc (teraz czy tez w przyszlosci) rownie istotna. Dlatego mysle iz zaproszenie w takie miejsce na PIERWSZEJ randce jest nietaktowne. Ktos chce odrobine kultury to powienien jako miejsce randki wybrac teatr, balet, filharmonia etc. a nie wystawe religijna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
to moze niech kolezanka nam powie na jaką rande chciałaby pojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszla dla ciekawosci ale nie wiem czy bym sie wiecej spotykala z takim kolesiem, zalatje mi to lekkim fanatyzmem to zalezy jak by sie na tym festiwalu zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge ca ty bredzisz
brat niedzwiedz- proponuje zajrzec do encyklopedi pod haslo chrzescijanstwo bo troche mylisz pojecia kosciol adwentystow JEST WSPOLNOTA CHRZESCIJANSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la dolce vita
hehe zgadzam sie z autorka-takie zaproszenie baaaardzo nie na miejscu i w ogole chyba tez by mnie zniechecilo do owego pana;) Nie martw sie, pewnie na seks z nim musialabyc czekac az do noc poslubnej;) Szkoda chlopaka:) Poszukaj sobie normalnego kogos! I zaznazam, ze nie jestem 'blachara' ani nikim takim, dla jasnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
a jemy przyszedł do głowy festiwal. Wiesz to tak jakbys stwierdziła e skoro facet zaprosił Cie do kina to znaczy ze jest maniakem filmowym i od teraz powinnas znac wszystkie filmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm moze i bym sie dziwnie
poczula gdyby facet zaproponowal mi na pierwszą randke takie miejsce ale na pewno nie wysmiewalabym go z tego powodu jak to czyni autorka tego topika. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
przeciez ze cie zaprosil na taki festiwal wcale nie musi oznaczac ze jest nawiedzonym katolikeim :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak ale jak mozna wogole porownywac filmy do religii ? Zastanow sie troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
nie to ty sie zastanów bo facet rzucil propozycje a wy tu juz wyciagacie daleko idące wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nie da sie ukryc
ze gowno wiesz o zyciu, duzo kłapczesz ale to jest takie pierdolenie ze rzygac sie chce :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Its MEe
nie musi oznaczac ze jest nawiedzonym katolikiem- ale duzo na to wskazuje, poza tym po prostu to jest nietaktem na pierwszej randce... bo dziewczyna moze byc niewierząca!! Poza tym to jest .. hmm.. śmieszne- no bo moze niespotykane w tych czasach i to zadziwia... ok, chłopak nie wstydzi sie ze wierzy i wszystko jest w porządku, ale mimo wszystko zle trafił z miejscem na pierwszą randke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×