Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotna Stokrotka

Konto mojego chlopaka w serwisie randkowym

Polecane posty

Gość Stokrotna Stokrotka

Witam! Poradzcie mi cos. Jestem z chlopakiem ponad 4 lata - mieszkamy razem od roku. Jest fajnie. W przeszlosci miewal wyskoki, ale ostatnio bylo duzo lepiej. Wczoraj moja przyjaciólka pokazala mi jego profil na portalu randkowym. Widac kiedy sie loguje ( dzis, wczoraj.). W profilu ma napisane, ze szuka kobiety. Jest nawet dokladny opis, kilka jego zdjec. Co ja mam z tym zrobić? Zalamana jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty bracie
jakto co ????? pokaz mu to, zapytaj a pozniej wykop z chalupy :O:O mial wyskoki to wiadomo,ze do konca bedzie je mial a ty bedziesz cale zycie dawac sie w konia robic,ale widac tobie to pasuje nara meczennico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywrotka79
zapytaj wprost, co robi jego ogloszenie na portalu! Jezeli taki z niego skurczybyk, to go zostaw. Nie sluchaj durnych wytłumaczeń, nie daj się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
to poczatek zwiazku, ale ma konta na dwoch portalach i wcale mi o tym sam nie powiedzial, na jedno trafilam przypadkiem jak chcialam wpisac w jego komputerze adres w pasku i pojawil sie link do tego konta, a z drugim wpadl bo na gg mial laske przy ktorej imieniu byla zapisana nazwa tego portalu. No i teraz mam problem do zgryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona albo i nie
ja tez odkrylam konto meza w portalu randkowym juz sie umowilam z adwokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Oczywiscie ze nie pasuje! Juz sama nie wiem. Pytam sie was, bo nie chce robic awantury o cos malo istotnego. Czy takie konto to jest powod do rozstania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
nie wiem jak Twoj, czy zalozyl je jeszcze przed tym zanim byliscie razem czy juz w trakcie? bo moj przed, ale nie wiem, kazac mu to skasowac? spotykamy sie dopiero 2 miesiac. U Ciebie to dla mnie sprawa jest jasna, nie mialabym zadnych oporow przed zrobieniem dzikiej awantury, a nawet zerwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Najgorsze jest to ze on ma wyraznie tam napisane ze szuka kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty bracie
mowilas,ze mial juz wyskoki, zaakceptowalas to, wiec teraz zrobisz to samo i on to samo proste jak budowa cepa:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-e-eeeeeeeeeeeeee
ZGADZAM SIE ZODP. #2 jakto co ????? pokaz mu to, zapytaj a pozniej wykop z chalupy Chociaz w sumie to chyba skorzystalabym z opcji nr.3 WYKOP - szkoda czasu cokolwiek tlumaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
jestescie ze soba 4 lata, zrozumialabym gdyby mial to konto jeszcze sprzed waszego zwiazku, zapomnial o nim i na nie nie wchodzil, ale sorry jesli logowal sie wczoraj czy dzisiaj to to jest swieza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Czy takie konto zawsze oznacza ze taka osoba kogos szuka? Moze tylko ma tam znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-e-eeeeeeeeeeeeee
Stokrotna Stokrotka - nie badz Stokrotna Idiotka - tego kwiatu jest pol swiatu -po co marnowac czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
A najlepsze jest to ze ostatnio bylo miedzy nami duzo lepiej! Matko swieta, sama nie wiem. Loguje sie nawet po pare razy w ciagu dnia ( w pracy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
jasne, jak ma napisane, ze szuka kobiety to szuka znajomych, wez sie ogarnij dziewczyno, kiedys tez bylam taka naiwna, nie rob tego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
jak facet kocha swoja kobiete to nie ma kont na portalach randkowych, a jesli juz ma np jakas fotke.pl to ma tam napisane wyraznie ze szuka znajomych, a nie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
a ile ona ma lat?I szuka czego tam przygody?Ciekawe czy mówi o tym ze jest w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzka
hahaha chcą sie od was uwolnić albo szukają skoku w bok. Ja bym skonczyła, aby mu ulatwić i przede wszystkim zeby sobie oszczedzić stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
No tam jest napisane czego szuka, jest kilka jego zdjęc ( beze mnie ), jego opis i opis tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Niedawno obchodził 30 urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
zartujesz? ma jeszcze opis kobiety ktorej szuka?! masakra co Ty jeszcze z nim robisz? a podobny chociaz ten opis do Ciebie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Wlasnie niepodobny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
a jaki ma opis tej kobiety której rzekomo szuka?Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuułłłłaaaaa
dziewczyno uciekaj od faceta...tyle lat jesciscie razem a on szuka kobiety? to jest malo istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Ja mam 27. Ten opis jest dosc powazny. Nie takie trele morele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt placebo
pokaz nam ten opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Czy ja mam z nim rozmawiac jeszcze czy zerwac po prostu? Kurde, swiat mi runal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×