Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sfrustrowanaclover

Duże swetry

Polecane posty

Każda wyprawa na zakupy to frustrujące przeżycie. Nie wiem już, ile sklepów odwiedziłam, ale nigdzie nie ma swetrów w większych rozmiarach! Fakt, może to jeszcze nie sezon na nie, ale rok temu było identycznie! Znacie może jakieś sprawdzone sklepy internetowe, gdzie by można było coś takiego kupić? Tonący brzytwy się chwyta, już doprawdy nie wiem, co mam robić! :) Nie cierpię zakupów, nie cierpię! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasvegas
www.bonprix.pl tu są różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozna
odesłać niepasująca rzecz. Ja ostanio odważyłam się i kupiłam dwa swetry i fajny szalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowanavlover
A gdzie, jeśli można spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKG
duże swetry zamawiam przez ostatnie lata w ULLI Popken..... http://www.ullapopken.pl tabela rozmiarów jest naprawdę dobrze opracowana, swetry sa w najwyższej jakości...naprawdę mozna sobie cos fajnego dobrać, jedyny minus to ich ceny, sa naprawdę drogie, ale....warto, naprawdę... często są wyprzedaże, na których ja bazuję, ale czasami można sobie poszaleć i kupić coś naprawdę oryginalnego;)) polecam... acha, jeżeli cos nie pasuje, bez najmniejszych problemów można zwrócić oprócz swetrów mozna się tam ubrać od a do z pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×