Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olikk

objawy trzydniówki jakie?

Polecane posty

Gość olikk

prosze moje dziecko ma temp 37,8 czy to goroczka ?strasznie marudzi:( ma 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikk
i zauważyłam malenkie krosteczki na brzuszku po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mierzylas ta temperature??? jak w odbycie to trzeba odjac 5 kresek... jak odejmiesz to ci wyjdzie 37,3 to jest stan podgoraczkowy a nie goraczka... przy 3-dniowce temperatura jest znacznie wyzsza bo to wirus jest... poza tym pojawia sie wysypka... innych objawow nie ma... sprawdz czy dziecku zeby nie ida bo od tego tez moze byc podwyzszona yemperatura... jesli nie zeby radze do lekarza isc bo to moze bycjakas infekcja bakteryjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sa krostki to moze byc poczatek trzydniowki... zaopatrz sie koniecznie w czopki z paracetamolem i ibuprofenem zebys miala czym zbijac temperature jakby bardziej skoczyla... do temp. 38stopni nie trzeba zbijac ale jak przekroczy 38 stopni to juz trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikk
mierzyłam pod językiem . Ślini sie strasznie ale zebów niewidać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i radze sie jednak do lekarza wybrac bo to maluszek jeszcze mimo wszystko a z takim maluszkiem to nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikk
Omatko to takią wysoka goraczke może mieć paracetamol mam w czopkach.dziekuje za rady do lekarza ide na 16 ale do tego czasu oszaleje ze zmartwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod jezykiem u takiego malucha to nie jest najdokladniejszy pomiar... radze zmierzyc w odbycie i odjac 5 kresek... pamietaj zeby wczesniej nasmarowac czyms tlustym koncowke termometru zeby dziecka nie bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×