Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegazowana ze smakiem

moj facet ............

Polecane posty

Gość niegazowana ze smakiem

dzisija mi powiedzial ze mi nie pokarze ze mu na mnie zalezy .....?:Obo ja pokazywał poprzednim dziewczyna to sie sparzył ..nie wiem jak to zrozumiec.....on bedzie mnie olewal a ja bede sobie wmawiac ze to dlatego ze sie boi sparzyć chyba cos tu nie gra o co mu chodzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
tchórz ? na to nie wpadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, dla mnie to jest w ogóle bez sensu, nie będzie pokazywał, że mu zależy, bo ktoś go zranił... Nie jest gotowy na związek. Albo tak Cię zmęczy swoim "Nie będę okazywał, że mi zależy" aż Ty odejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje
bo jakby ci okazywal uczucia itp to bys go zdradzila albo zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
moze on tak myśli ale jak nie bedzie okazywac uczuć w ogóle ....to też dobry powód aby zmienić faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje
heh akurat jak nie bedzie cie za dobrze traktowal to na bank z nim bedziesz chciala byc wy wszystkie takie jestescie i jak ktos was kocha i dba to macie wyjebane i ranicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
nie wszystkie :P ktora długo wytrzyma brak szacunku .../ nie chce zeby on codziennie wyznawał mi miłość ale jak w ogole jej nie bedzie okazywac to bedzie mi po prostu przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcx
A ja sie zgadzam, jak pokazesz kobiecie, ze ci zalezy, to ona zaczyna olewac faceta. W najgorszym przypadku, (ona) znajdzie sobie kogos na boku. Glupie, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegazowana ze smakiem dzisija mi powiedzial ze mi nie pokarze ze mu na mnie zalezy .....? bo ja pokazywał poprzednim dziewczyna to sie sparzył ..nie wiem jak to zrozumiec.....on bedzie mnie olewal a ja bede sobie wmawiac ze to dlatego ze sie boi sparzyć chyba cos tu nie gra o co mu chodzi bo wy lubicie facetów typu : RAMBO..z domieszka GRANDA... niz facetów typu Rysiu Lubicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
własnie ze tak nie jest przynajmniej w moim przypadku własnie sie uwolniłam od typu rambo ...i myślałam że wkońcu poznałam fajnego faceta....na początku było prawie jak w bajce:D a teraz on wyjeżdza z takim tekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcx
bo na poczatku ZAWSZE jest Wam fajnie, dopiero pozniej zacznacie sie nudzic. Lubicie zwyczajnie facetow sprawiajacych problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
to wszystko jest jakies dziwne mowi mi ze mnie kocha ale ze nie pokaże że mu na mnie zależy ....zazwyczaj jest dla mnie miły i w ogóle ale ten teks mnie rozwalil ...nie wiem co siedzi w jego główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×