Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jackpot79

Przeceny w sklepach

Polecane posty

Gdzieś juz był taki temat,dziewczyny w C&A (oczywiście chodzi mi o te które maja te sklepy w swoim mieście) są ogromne przeceny.Byłam wczoraj i pokupowałam mase rzeczy mojej małej bo po prostu wszystko \"nagle\" zrobiło sie za małe. Ale mniejsza z tym,jak cos wam wpadnie ciekawego w oko to piszcie.Chodzi mi o to,że kupiłam naprawde fajne bluzy na polarze za 12zł,i wchodze dzisiaj na allegro a tam za 25.zł...........hmmm.może czas zarabiać na tym?:) Zarabiacie w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze zarabiwmy
:) ja kupuje w anglii ciuszki przecenione na pare funtow, a sprzedaje po cenie wyjsciowej, nowe oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie zarabiam, ale kupuje w C&A i H&M, a jak Mlody wyrośnie to puszczam wolno na alegro, nie wiele, ale zawsze jakiś grosz odzyskam.. a dodam że kupuje jedynie na promocjach więc i tak wychodzi mi taniej jakbym miała kupić \"u siebie w miasteczku\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oczywiście sprzedaje ciuszki po mojej małej jak juz z nich wyrosnie,nie chodzi mi o to.Ale jak ludzie są nie świadomi przecen to całkiem sporo przepłacaja.I nie mówie tu o ludziach mieszkajacych w małych miasteczka którzy nie maja dostępu do takich sklepów.Bo u mnie w łodzi jest nie jedna laska która po prostu nie była jeszcze w np Manufakturze i nie wie że mozna kupic tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja już nie raz kupiłam spodenki za 20-30zł nówki, a wystawiłam na allwgro za 10zł i poszły za 20-30.. więc praktycznie wychodzę na zero - dla mnie to już sukces.. a sprzedawać z taką przebitką... hmmm nie mam tyle tupetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up....
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy mają dostęp do
sklepów sieciowych. W małych miejscowościach/na wsiach ludzie kupują rzeczy markowe, z IKEA itp, bo i tak im się bardziej opłaca na all niż specjalnie urządzać wycieczkę do sklepu, czasem kilkadziesiąt/kilkaset km. Na tym polega handel: tanio kupić, drożej sprzedać. Jest podaż-jest popyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Litwie kupuję rzeczy
z BARBIE/ SPIDERMAN po maks 30 litów (niecałe 30 zł) Na allegro są te same po 70 i więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×