Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia567

dziwna wysypka na czole u niemowlaka

Polecane posty

Gość asia567

moja corcia 2 miesieczna ma jakąs wysypke na czole jest w kolorze cielistym ( siega az do brwi ) wysypka jest widoczna tylko pod swiatło nie wiem co to moze byc . oprocz czółka corcia ma sliczna skore .do lekarza ide dopiero w przyszłym tyg bo teraz jest na urlopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest to szorstkie, to moze to byc ciemieniuszka, ale warto zasiegnac opinii lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia567
ale na głowce ( tam gdzie ma włoski ) to skorke ma ładna . tylko czółko jest wysypane małym krostkami - ciezko nazwac to krostkami bo krostki sa czerwone lub rozowe a to jest koloru skory .Ciemieniucha moze byc na czole ? bo myslałam ze tylko na głowce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia567
własnie poszukałam w necie ifno na temat ciemieniuchy i okazuje sie ze jest koloru zółego i na dodatek tworzy sie taka skorupa wiec to chyba jesnak nie ciemieniucha moze to proskaki tyle ze proskami to krostki z grudkami sama juz nie wiem co moja corcia ma na tym czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia 7 m-go dzidziusia
Mój syn ma 7 mcy i też właśnie taką podskórną wysypkę oprócz tego mna policzkach nie widać jej tylko czuć pod palcem.Ciekawe co to i od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicka
To taka jakby "kaszka" nie jest czerwona a widoczna słabo i bardziej w dotyku. To leka alergia. Mój syna taką wysypkę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×