Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosto durnowata

zaproszenie na slub i wesele...

Polecane posty

Gość prosto durnowata

..ide na slub brata ...nie ma opcji bym nie poszla..nawet nie przechodzi mi to przez mysle ..ide ..ale nie chce byc sama... ..bylam kiedys na slubie kolezanki - sama..bylo wielu znajomych i jakos to przezylam..ale tym razem bedzie w sumie sama rodzina ..i wszyscy w sumie z mlodziezy beda miec partnera...i ja tez bym chciala... ..mam kolege ktory mi sie bardzo podoba jestesmy wczysto kumpelskim ukladzie ...bo ja nie naleze do smialych dziewczyn by ukazac mu me zainteresowanie ..zreszta boje sie ze moze mnie wysmiac gdyby dowiedzial sie ze mi sie podoba... ..zreszta chce by poszedl ze mna na slub , ale nie wiem jak go zaprosic by nie brzmialo to jak cos powaznego zobowiazujacego - po prostu mimo ze mi sie podoba to poza tym jest super kolega i wiem ze bawilabym sie z nim swietnie ...tylko czy powinnam go zaprosic ? jak zaprosic ? czy sie nie wyglupie ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom ale co istotne
powiedz mu tak hm na loozie bo jak bedziesz krecic i sie stresowac to moze pomyslec ze cos do niego ten teges ;) powiedz "a tak w ogole, to moj brat sie chajta, nie poszedlbys ze mna?? wiesz-0 chetnych mam wielu, ale z Toba mysle bede sie bawic najlepiej" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwredka
powiedz po prostu że nie masz z kim iść, wszyscy idą z partnerem i nie chce ci się siedzieć samej przy stole itp., że przynajmniej sobie pogadacie, najecie się do syta i pobawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×