Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olana totalnie.

Błagam niech ktoś mnie pocieszy i przytuli bo zaraz zwariuje

Polecane posty

Gość olana totalnie.

Moj facet olal mnie totalnie. Jutro wyjezdza na tydzien w sprawach zawodowych. A dzis sie nie odezwal ani slowem, choc wiem , ze ma wlaczona komorke i siedzi u znajomego. Puscilam mu esa. Ten nawet nie raczył odpisać. Wczoraj z kolei pisalam do niego na gg, ale olal mnie totalnie bo od razu zrobil sie niedostepny jak do niego napisałam. To chyba juz koniec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom ale co istotne
czy cos sie miedzy Wami ostatnio zlego stalo?? czy zauwazylas cos niepokojacego?? poklociliscie sie?? byl oziebly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukola niezielona
jak tak się zachowuje to dlacego płaczesz za burakiem? nawet kończyć związek trzeba umieć- bądź dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom ale co istotne
wiesz szczerze to nic dobrego nie wrozy :(:(:( kuurcze faceci bawia sie naszymi uczuciami i robia nam non stop jakas przykrosc :(:(:( 3maj sie odwaznie!!! najwyrazniej nie jest Ci on pisany i powinnas byc mu wdzieczna ze Cie "olal" teraz a nie np po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olana totalnie.
Tzn ostatnio ogólnie coraz rzadziej sie widzielismy, ale liczylam ze teraz przed jego wyjazdem sie spotkamy, pogadamy , wyjasnimy wszystko a on nawet nie raczył mi odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się przejmujesz matołkiem? Jesteś fajna dziewczyna... na imprezkę jakąś... zaraz coś wyrwiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom ale co istotne
to wyglada ze chyba gosc nie docenia tego ze z nim jestes, ze juz mu nie zalezy, albo ze przezywa jakis swoj kryzisik???? chce odpoczac, przemyslec?? oczywiscie...to kobieta musi cierpiec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×