Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waszym zdaniem

waszym zdaniem

Polecane posty

Gość waszym zdaniem

Napisałam do byłego "co słychać" na gg, pogadaliśmy z 2 minuty, bo musiał uciekać. Było to w niedzielę. Zapytał, czy jutro (w poniedzialek) będę na gg, odpowiedziałam, że tak. Powiedział, że jutro dłużej pogadamy. Dziś jest piątek, a on ani ja się nie odezwaliśmy. Czy znowu ja powinnam do niego zagadać? W końcu w niedzielę to on mnie olał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co chcesz
ciągnąc tą znajomosc? zalezy ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
ja na twoim miejscu bym go olała i nie zastanawiala sie nad tym czy napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Napisz, jak chcesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz. Były to były,skoro on sie nie odzywa,to znaczy że ma na Ciebie zlew,i nie zalezy mu tak jak Tobie na jakimś kontakcie czy rozmowie. A z resztą. Skoro jest były,to coś musiało być nie tak,więc nie wiem dlaczego tak Ci zależy na tej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waszym zdaniem
Zanim zaczęliśmy się spotykać, byliśmy kumplami i chciałabym, żeby dalej tak było. Już nas nic nie łączy, tylko fajnie by było odezwać się do siebie czasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apopleksja
moj ex tez miewa takie pomysly; ze pisuje do mnie na gg, a ja sie nie odzywam (bo zrobil mi swinstwo); ale moje milczenie wcale go nie zniecheca..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waszym zdaniem
No to mógł mnie zignorować i nie odpisywać. A tak, umówił się ze mną na rozmowe w pon. i nie napisał :( Trudno, ja się teraz nie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apopleksja
no nie odzywaj sie; nie ma sensu sie narzucac moze w miedzyczasie powzial inna mysl? ze jednak nie jest w stanie z Toba rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×