Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butelkaaaaaa

KARMIENIE BUTELKA

Polecane posty

Gość butelkaaaaaa

Tyle sie pisze o zaletach karmienia piersią,a butelka nie ma zalet? Oczywiście że ma i tu kochane mamy wypiszmy je,bo może nie wszyscy wiedzą że karmić butelką też jest dobrze. A więc: -zaleta nr1 to zdecydowanie więcej swobody.Butelke podasz tatusiowi i myk do wanny,do sąsiadki na kawke,do kina:) -zaleta nr2 w nocy nie musisz zawsze wstawać Ty,przecież jest też mąż,a więc możesz chociaż troche pospac! -zaleta nr3 nie wydajesz pieniędzy na laktator który po paru tygodniach już nie jest ci potrzebny -zaleta nr4 nie masz poobgryzanych do krwi sutek! -zaleta nr5 w trakcie miłych chwil z mężem nic tobie nie wypływa z piersi -zaleta nr6 jeżeli chcesz,możesz bez obaw wrócić do pracy i nie ma potrzeby siedziec w łazience i ściągać mleko. -zaleta nr7 jesz i pijesz co ci sie tylko podoba(np.szampana na powitanie maluszka) -zaleta nr8 żadnych zastojów i zapaleń piersi. -zaleta nr9 jeśli zachorujesz nie musisz sie martwić że antybiotyk wpłynie na malucha. Narazie to tyle co mi wpadło do głowy,a wy macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja karmie butelka, ale i odciagam laktatorem. Codziennie udoje ze 100 mil i mam nadzieje ze jak najdluzej bede miec mleko. Nie karmie piersia bo mala nie chce ale ja chce aby jak najdluzej miala chocby te 100 mil mamusinego mleczka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLKASE
- moje głodomory były najedzone, mniej zdenerwowane niż na piersi, - miały dłuższe przerwy między karmieniami - ustalone pory nocnego karmienia i można łatwo było z tego nocnego karmienia zrezygnować - nie wisiały mi na piersi więc mogłam w końcu pójść do toalety bezkarnie kiedy chciałam - łatwiej mi było wyprowadzić z alergii i nietolerancji pokarmowych, które i tak już mijają - nie muszę nosić stanika dla karmiących, który nie trzymał mojego dużego biustu - nie mam schizy, że mam zmoczoną bluzkę na piersiach - nie musiałam znosić dłużej bólu, gryzienia i krwi płynącej z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkaaaa
Nie ma konieczności suplemantacji wit d3 i K no i nie boję się, że około 4 miesiąca dziecko mi się zanemizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×