Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++dama

żeby zniechęcić mojego do zdrady

Polecane posty

Gość ++dama

zawsze mówię mu w tajemnicy że dana koleżanka przechodziła chorobę weneryczną, ta leczy kłykcie, tamta bzyka się z każdym i złapała kiedyś na wakacjach wsze łonową, tamta ma grzybice z zieloną wydzieliną i można sie zarazić itd itp on odczuwa wstręt a one kolegują się ze mną nie wiedząc jakie rzeczy o nich mówię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwredka
wiesz, ale o wszystkich babach w jego zasięgu chyba nie możesz tak gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Ja nie muszę mówić ,bo by nie tknął takiej bo by się poprostu brzydził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwassss
Chyba, że zechce sprawdzić jak to jest być z taka co to kocha się "bzykac" - poza tym to gratuluje koleżanek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergiczka1111
to beznadziejne do takich rzeczy się posuwać... Jesteś żałosną niepewą siebie manipulantką. Mam nadzieję, że cię nie znam. Choć nie przechodzę tych różnych chorób i tak nigdy nie wiadomo czy czegoś nie dokładasz z obawy, że cię twój facet zdradzi. A i tak może to zrobić - z taką której nie znasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++dama
wytłumaczyłam mu, że większość kobiet takich jest i nie wolno się zadawać bo później konsekwencje na całe życie. A ja jestem wyjątkiem , wierna i atrakcyjna i jestem bez skazy, bez żadnych choróbsk i syfów, powinien być dumny powiedziałam też mu że nie wolno mieć żadnych romansów bo może być tak jak w "Fatalne zauroczenie" i jakaś się może do niego przyczepić i zabić mu psa albo nawet siostrę czy mnie. Chłopak się przeraził i powiedział, że mam rację. Mówię mu o wstrętnych chorobach u innych kobiet, żeby czasem przez myśl mu jakieś głupoty nie przechodziły.Pokazałam w necie mięśniaki macicy i że jego koleżanka to ma bo mi mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergiczka1111
to ty masz dziecko nie faceta, tak mu tłumaczysz? I tak na twoim miejscu zastanowiłabym się nad sobą. Mój facet nie może mnie zdradzić nie ma takiej opcji. Jak to zrobi to z nim koniec i kropka. Popłaczę poząłuję ale mi przejdzie widać był mnie nie wart. Tłumaczyć mu, że zdrada jest be?... to chyba oczywiste dla dorosłego dojrzałego faceta. Tylko takich uznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergiczka1111
A tak swoją drogą ... ja taka nie jestem... i nie biorę się za cudzych facetów. Dla mnie facet nic nie wart jeśli zdradza. Skąd mam mieć pewność, że mi kiedyś też tak nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++dama
jestem genialna :-) tylko nie wiem jakby moje koleżanki zaeragowały gdyby wiedziały co na nie gadam :-P ale na pewno potrafiłabym sie wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×