Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _diablica_

Jak Wam się podobają takie botki?

Polecane posty

Gość reklama jak nic
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 pierwsze
fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
nie, nie :O nieladne i niezgrabne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _diablica_
To nie jest reklama, po prostu u jednego gościa znalazłam 3 pary i się zastanawiam, czy aby któryś sobie nie kupić. Gdybym podała same fotki bez linków to nikt by nie wiedział, że to od jednego sprzedawcy, no ale na to nie wpadłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _diablica_
Najbardziej sie nad 2 zastanawiam. ale na zdjęciu widać, że chyba są słabo wykończone, kupował ktoś kiedyś buty u tego sprzedawcy? W ogóle kupował ktoś kiedyś buty na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
kupilam kiedys czarne szpilki od tego allegrowicza i byly ok tylko ma zawyzona rozmiarowke, tzn jak kupilam 36 (a na codzien nosze 36-37) to musialam wymieniac na 35. wylicytowalam te szpilki na jakąs tam kwote- przed zakonczeniem aukcji jakies dziwne konto zaczelo szybko podbijac cene (pewnie to sam sprzedawca z innego konta, bo butami nie bylo raczej zainteresowania, a ten anonimowy zakupowicz nie mial zadnej transakcji przeprowadzonej) no a potem znalazlam u kogos innego identycznie, znacznie tansze w opcji "kup teraz" mieszane uczucia, mimo ze szpilki fajne, ale na zdjeciu wyglądaly i tak znacznie lepiej niz te, ktore Ty wkleiłas dlatego nie zastanawialam sie nawet jak są wykończone bo prezentowały sie solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _diablica_
gingeer dziękuje Ci bardzo za odpowiedź. A wygodne te buciki? I jak sie noszą? Nie rozwaliły sie za szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
wygodne i bardzo ok, jestem zadowolona z tym ze nosze je raczej okazyjnie, raz na jakis czas wiec w zasadzie nie mialy kiedy sie zniszczyc ale mysle ze jak na tak tanie buty to trafilam jak ślepa kura ziarnko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _diablica_
Dziękuje:) No to jutro się pobawię w licytację, zobaczymy czy ktoś tam specjalnie podbija cenę. Może uda mi sie równiez uda kupić taniej. Jak się ukażą badziewne to wyrzucę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×