Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza Bella Jaru Ganowacka

W społeczeństwie trwa jawna dyskryminacja kobiet

Polecane posty

Gość Iza Bella Jaru Ganowacka

To zakrawa na skandal i jest oburzające, że w 21 wieku, w Polsce, kraju demokratycznym, należącym do Wspólnoty Europejskiej nadal i wciąż TO WIĘKSZOŚĆ MĘŻCZYZN POSIADA PENISY PODCZAS GDY KOBIET POSIADAJĄCYCH PENISY JEST ZNIKOMY PROCENT Żądam wprowadzenia parytetów w posiadaniu penisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twórca psychoanalizy Zygmunt Freud przytaczał szereg przykładów, które miały dowodzić, że kobiety zazdroszczą mężczyznom penisa. Jego zdaniem, już kilkuletnie dziewczynki dostrzegają wyższość organu męskiego nad żeńskim. Chodziło tu głównie o różnicę w rozmiarze łechtaczki w porównaniu z penisem. Freud twierdził, że u kobiety "nieukojona tęsknota za posiadaniem członka może znaleźć zaspokojenie, jeśli uda się jej miłość do organu uzupełnić miłością do jego nosiciela". W ten sposób kobieta może przezwyciężyć zazdrość o penisa. Jeśli szczęśliwie się zakocha, jest uratowana. Natomiast chłopcy owładnięci myślą o tym, że posiadają "coś więcej" od dziewczynek popadają w chroniczny lęk przed utratą penisa. Ten tzw. kompleks kastracji próbują przezwyciężyć krańcowym "męskocentryzmem", czyli przecenianiem tego anatomicznego atrybutu męskości. I tak podbrzusze mężczyzny staje się obiektem kultu oraz wzmożonej ochrony. Ze strony: http://www.kobietaintymna.atupartner.pl/seks/balwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dyskryminacja
JA CHCĘ SIKAĆ NA STOJĄCO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, w czasie II wojny światowej w lotnictwie radzieckim kobiety pracowały nawet jako piloci samolotów bombowych i myśliwskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam to już totalnie odpierdoliło niepotrzebny mi penis, jak można zazdrościć jakiegoś bebecha przypominającego opróżnione jelito wiszącego na mosznie włochatej. najpiękniejsza jest moja mała pipka estetyczna wydepilowana.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
Florku mam pytanie - ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elVienna
Gadasz jak lesba. Ja będąc kobietą nie widzę nic ładnego w żadnej pipie - co innego zgrabny penis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwal się pindo ode mnie jestem 100 % hetero musisz być facetem, żeby kobiecie tak napisać bo normalna dziewczyna by tak nie napisała :-P Organy męskie są obrzydliwe ! Wyjątek stanowią ci, w których się zakochałam albo zauroczyłam nie ciućkam każdej fujary jak ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elVienna
nie dość że narcystyczna to chamska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×