Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem o co chodzi

INTERPRETACJA SMSA POMOCY

Polecane posty

Gość nie rozumiem o co chodzi

Wczoraj napisał mi smsa: 'Jestes kobieta, ktora wiele moze. Nie korzystaj z tego pochopnie. Zycie moze nas zaskoczyc'. No zdębiałam i zgłupiałam :| O co chodzi? Grozba, prosba? :| Jestesmy w konflikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfsjfks
Może obawia sie czegos z Twojej strony.SKoro jestescie skloceni,boi sie ze mozesz cos wykrozystac orzeciwko niemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubkaa
nie wiem ale moze on wie ze twój facet cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik_urocza
teraz bedzie rozkładanie na czynniki pierwsze bełkotu jakiegos sflustrowanego mezczyzny wie4c na mysle ze chodzi mi o to Jestes kobieta, ktora wiele moze. Nie korzystaj z tego pochopnie. Zycie moze nas zaskoczyc'. ze on wie ze jestes silna i pewna siebie ale zycie przynosci wiele roznych sytuacji ktore potrafia cie złamac lub umocnic:D a tak powaznie cholera wie o co mu chodziło peewnie o nic nie chciał napisac przepraszam wiec dał jakies badziewie zebys o tym myslała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteście pokłóceni to może to oznaczać, że wiesz o nim coś, czego on sie obawia i nie chce, aby dowiedział się o tym ktoś jeszcze :) uprzedził Cię, że jeśli komuś powiesz, to on też coś na Ciebie znajdzie... ja to tak rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem o co chodzi
Tylko te bełkoty no nie zdarzają mu się często ;) Ale może to faktycznie jeden z tych przypadków ;) Albo może i alkohol. Faceci są czasem naprawdę zabawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
albo "spróbuj fikać a jakiś piesek przy spacerze w lesie cię odgrzebie w ziemi" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć każdego faceta i mając tę świadomość,nie uwikłaj się w jakiś układ bo możesz się sparzyć...Tak mi sie wydaje jako mężczyżnie...Ogólnie facet zaczyna moralizować,a to oznacza,że w jakims tam stopniu stracił grunt pod nogami i wie ze juz niewiele moze zdziałać...Taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same glupie gaski tu siedza
sflustrowanego--- ha ha ha- bo sie posikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia begier
chyba chodzi o to, zebys narazie nie rozpinala pasa cnoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no wiesz
dla mnie to brzmi jak grozba. a to Twój były, obecny? kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem o co chodzi
Obecny. Też mi się ten sms nie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może.....
oś w stylu.... Jesteś bardzo wartościową kobietą, nie nadużywaj tego. Ja również swoją wartość znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaa
a ja bym to zinterpretowala inaczej... Ze jestes silna kobieta, duzo mozesz, ale zebys nie byla taka pewna siebie , bo zycie jest zaskakujace i np.on (ten facet) moze Cie zostawic, zranic, zdradzic..nie wiem cos w tym stylu. Zebys nie byla taka pewna siebie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaaaaaaaaa
podpisuje się pod 'to jaaaa'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pijany był:O jak kiedyś dostałam "usmiechnij sie i uwierz" od tamtej pory a wiele czasu mineło niewiem w co mialam uwierzyc bo to był oststni sms jakiego dostałam. Faceci sa dziwni jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no wiesz
wiecie...ja swojego faceta spytalam. Powiedzialam ze dostalam takiego smsa of kolegi z ktorym sie pokłócilam i czy to wygląda jak grozba...no i on mało co zawału nie dostał :) powiedział ze brzmi jak grozba...nie wiem w sumie moze byc niec groznego ale kto pisze takie smsy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniam.................
A mi sie wydaje ze to mily sms jest.Czyli jestes kobieta ktora wiele moze - czyli Cie kocha i szanuje;) no i zebys tego nie nadwyrezala, bo on Cie kocha. Jak dla mnie wyglada to tak ze sie poklociliscie z Twojej winy i on Ci napisal ze mozesz wiele bo Cie kocha i na wiele Ci pozwoli (moze sie jakos posprzeczaliscie)ale on Ci wybaczy bo Cie kocha ale zebys z tym nie przesadzala bo pewnego razu mozesz sie zdziwic i sie do Ciebie juz nie odezwie - przekroczysz pewna bariere. Kiedys dostalam podobnego sms Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem o co chodzi
Weźcie nie straszcie ;) Musze z tym swoim o tym pogadac, ale poki co konlikt trwa i milczenie obustronne. Może to i lepiej, oboje się wyciszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem o co chodzi
mniam mniam, może i trochę racji w tym jest. Chyba ja za dużo powiedziałam :( No nic, powoli chyba zacznę to odkręcać. Dzięki wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×