Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość Zbulwersowana2
Przeciez nikt tu nie mowi, ze Jessica za granica brzmi rownie dziwacznie jak w Polsce. Tam to jest normalne imie, takie samo jak u nas Ania, czy Gosia. Tym bardziej, ze nazwisko jest zagraniczne, wiec razem daje ladne polaczenie. My mowimy tu o przypadkach, gdy dana osoba mieszka w Polsce i nazywa sie np. Jessica Kowalska. Wiec polaskaniemoko nie bulwersuj sie tak, bo my tu nie o Twoim przypadku mowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedyś imiona staropolskie były imionami "normalnymi" moda na nie przemineła i pojawiły sie anie kasie agnieszki i basie...niestety ich czas też juz mija, po to żeby mogły pojawic sie nowe bardziej wymyśllne. Zobaczycie za 20 lat co też nasze dzieciai powymyślają da swoich pociech...a tak wogole to moda wraca co kilkadziesiąt lat (podobnie jest z ubraniamii), chcąc niechcąc nie mamy na to zbytniego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
:O:O Biedna dziewczyna. Nie uwierzę, że taki zestaw nie przysporzył jej problemow, komentarzy i przykrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
bo samo nazwisko jest komiczne...i obojętnie od imienia będzie śmieszne...bo np.Pierdzioch czy Ogórek to obojętnie jakie da się imię będzie wywoływało uśmiech...ale nie dzięki imieniu tylko dzięki nazwisku...pomyślcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana2
A co do nazwisko Powidlo to kazde imie przy nim wygladaloby troche smiesznie, bo samo nazwisko jest zabawne. A imie Sandra zupelnie normalne wedlug mnie, takie samo jak Kasia, czy Karolina. Pospolite, ale ladne i pasuje do kazdego polskiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Sandra Powidło podoba mi sie :) bardzo :) Głupota ludzka .... Ja rodze w szpitalu w którym nie ma znieczulenia ale sama go wybrałam i nie zniechecaj sie owszem mnie wszystko n...a...p....ie...r....d...a...l...a ale uczcie kiedy Twoje malenstwo sie wierci i kopie i szaleje to jest cos naprawde fajnego :) ( no moze nie pod koniec ciazy bo wtedy to jest bolesne ) .Jednak macierzyństwo jest warte kazdego bólu i wyrzeczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ma
Bożę co za ludzie niemacie sie czego czepiac Skod wiecie że dziecko niebedzie dumne ze swojego imienia i niepowie kiedys mamo dobrze ze mi niuedałas na imie Józiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już ma się debilne nazwisko to dobrze nie męczyć dziecka głupim imieniem. O ile Karolina Śmietana brzmiałaby normalnie, to już Betty śmietana idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ja bym nigdy nie nosiła dziwacznego nazwiska...zmieniłabym je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Mama Niny, to jeszcze raz powodzenia :) i zdrowego bobaska :) Może i ja kiedyś zdecyduję się, i ten instynkt we mnie uderzy ;) Póki co trzeba się wyszaleć :) i studia skończyć ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant na jeden dzień
RUCHOSŁAW Pochodzenia starosłowiańskiego. Oznacza: ruchliwy i sławny. Zdrobnienia: Sławek. Inne formy: Rusław, Rusz. Forma żeńska: Ruchosława, Rusława, Ruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duell jak byś miała 18 lat i pieniądze to byś je zmieniła, a męcz się z takim połączeniem przez szkołę podstawową, gimnazjum i liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant na jeden dzień
i jak dziewczyny chcecie Ruchosława ... takie męskie imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Wg mnie nadawanie dziwacznych imion spodowuje całą lawinę imion jeszcze bardziej wymyślnych. |A to już jest niekorzystne zjawisko. Czy musimy we wszystkim naśladować amerykańców? Wszystkie te święta, haloween, walentynki, to jeszcze teraz będziemy dzieciaki swoje Dżordżami nazywać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaniemka
Podam kilka imion z klasy mojej corki,bedziecie mogly porownac i moze cos znalezc chlopcy: Yannik Nils Florian Marius Kevin Marvin Julian Maurice Dominic Michael Justin dziewczyny: Betty Jutith Laura Sarah Lea Lina Kimberly Kathi Justine Jaquline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
jeśli miałabym ośmieszające nazwisko to za darmo by ci je zmienili bez żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
Ojj dyskusja robi sie gorąca ale u mnie tez robi sie coraz gorzej ... Lepiej sie pokrece bo ja dzis wybieram sie na allegro power nie na porodówke i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
myślę że ta rozmowa jest bez sensu bo i tak nikt nie zmieni swojego zdania...a wykłucać się nie ma po co...szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Mama Niny, przebywanie na kafeterii czasem rodzi stresy, więc chyba nie warto ;) duell, podyskutować zawsze mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duell za darmo to nic nie ma :) Opłaty: - podanie 5,00 zł - załącznik 0,50 zł - czynności urzędowe od ustalenia brzmienia albo pisowni imienia lub nazwiska 15,00 zł - zezwolenie na zmianę nazwiska i imienia albo imienia i nazwiska 30,00zł - od poświadczenia własnoręczności podpisów na oświadczeniach (od podpisu) 4,00 zł Nie jest to dużo, ale jak ktoś nie ma kasy to nic nie załatwi, no i najważniejsze- trzeba być pełnoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Podsumowując, żyjemy w Polsce. Nadawajmy dzieciom polskie imiona. Tyle w temacie moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ma
polskie są beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaniemka
ja sama mam na imie Joanna i jestem z niego dumna ,znajomi mowia do mnie Dzoana i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ech to bym z pod ziemi wydrapała te pieniądze :P....a ja powiem tak: żyjemy w Polsce wiec dajemy takie imiona jak się nam podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmik
wolne kraj dajemy imiona takie jakie sie nam podobaja i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Tylko warto myśleć o tym, że krzywdzicie potem swoje pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ach już przestań z tym krzywdzeniem....skrzywdzić dziecko można bijąc je....moim zdaniem zagraniczne imiona nie są krzywdzące i konieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×