Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość to fajnie...
Obce imiona to domena upadłych PGR-ów.Tam same angeliki i Xawiery. Szlachetni rodzice nadają szlachetne imiona. Ja raz widziałam rodzinkę: śmierdząca oborą dziadówka i jej osmarkane dzieci: Hekson i Keila. Aż sobie na kartce zapisałam, żeby nie zapomnieć! :D:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashh
Nataniel badz Jonatan - zdrobnienie Natan, Emanuel-Emek, Cyprian, Oktawian, Gracjan, Nikodem, Maksymilian, Kryspian, Fabian, Aureliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
dziecko same z siebie nie wyśmieje innego imienia...bo dla niego imię to imię...a jesli zacznie wyśmiewać to tylko dlatego że wyniosło to z domu od ''mądrych rodziców'' :O...mam chrzesniaka Nataniela i żadne dziecko się z niego nie wyśmiewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
'to fajnie' Ja widziałam mniej więcej cos w tym stylu, troche mniej wymyslne ale jednak.. Tyberiusz i Jessica.. A rodzinka taka jak mówisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
duell, no dobra dziecko w podstawowce moze nie, ale pojdzie do gimnazjum, liceum i sie zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhg
Jak juz to Kryspin, a nie zaden Kryspian:| A tak w ogole, to jesli autorka chce oryginalne imie, to niech wylosuje z kalendarza, na pewno wypadnie oryginalne..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
Ewelina: nie musimy jeszcze o tym myśleć, bo na razie nie jestem w ciąży (niestety :-(( ). Rozmawialiśmy "hipotetycznie" - gdybyśmy mieli synka, albo córeczkę - to jakie nosiłoby imię? Konkretnego imienia zatem nie mamy. Polecam Ci stronkę www.gorny.edu.pl/imiona - zobacz jak dużo ciekawych imion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhg
Seweryn, Cezary, Cezar, Olgierd, Kajetan, Borys, Ignacy, Kornel, Sylwester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie...
Proponowałam January, ale nikt się nie odniósl. Podoba się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
NIezapominajka86 a mnie sie imie Nataniel bardzo podoba , jeszcze Dorian jest fajne .Ja jednak gdybym miała syna to Maksymilian Dariusz lub Mariusz ... A mam pytanie do osoby z nickiem głupota ludzka... Czy mozesz przedstawic sie z imienia ? Mysle ze Twoje ataki wynikaja z tego ze pewnie Ciebie rodzice nazwali jakos sympatycznie typu Kunegunda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne te wasze dzieci, mamuśce coś odwali a dzieciak męczy się całe życie. Jakby mnie nazwali Jessica to bym chyba rodziców o głowę skróciła. Alanek- fuuu, nie wyobrażam sobie mieć faceta- Polaka o takim imieniu, bo o to by oznaczało że jego rodzinka ma nierówno pod sufitem- a to może być dziedziczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Mama Niny, Małgorzata :) I lubie swoje imie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa możeeeee
HIPOLIT HIPOLIT!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
duell nie zapominaj ze sa jeszcze dzieci z rodzin tak mało tolerancyjnych jak głupota ludzka ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zishjf
Gustaw. mozna na niego mowic Gucio albo Gutek:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Czy ataki? No moze troche. Genralnie popieram wazke. Trzeba zachowac umiar. Nie przesadzajcie z oryginalnoscia, bo dzieciaki w przyszlosci moga miec zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
January? Średnio. Pomyślcie też jakie macie nazwisko - bo czasem połączenia imienia z nazwiskiem bywają śmieszne. Imiona same w sobie wszystkie są ładne, a każda osoba nosząca jakieś imię nadaje mu "piękno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january.....
uwazam ze Dusia blefuje a January ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata, ładne imię i do tego międzynarodowe- występujące w każdym języku. Moja siostra ma tak na imię, ja zresztą też swoje lubię :) Najgorsze są te "amerykanckye"- Pamela, Sandra, Jessica - wiocha na maxa :) Pamela Woźniak albo Sandra Kujawiak- rewelka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iahdafdd
Bez przesady, Sandra to normalne imie, wcale nie jakies wymyslne i pasuje do kazdego polskiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Jakie są motywy nadawania oryginalnych imion? Podoba się, okej. Ale nei wierzę że nie znajdzie się jakies ktore podoba się z zestawu tych 'normalnych'. Nie uszczesliwiajcie dzieciakow na sile. Proste imiona są najfajniejsze. Niech się wasze dzieci lepiej wyrozniaja inteligencja, czy innymi ciekawymi cechami, a nie imieniem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
he he ;-) rodzice Alana? całkiem normalni są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Bo fakt jest taki ze wyrozniac sie beda. Bo moda na imiona sie ciagle zmienia, ale Bogu dzieki sa wciaz rodzice ktorzy modom nie ulegają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna123
Wolę "nowoczesne" Alan niż tradycyjne "Wiesław". A Ewelina po tej dyskusji na temat imion nadal chce oryginalne dla synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie do końca normalni- skoro mieszkają w Polsce, są Polakami a dali dzieciakowi na imię Alan ;) Znam jedną kopniętą rodzinkę, dali córce na imię Sandra, synowi Rupert a sami zmienili nazwisko z Kowalskich na "Kowalsky"- I mamy tym sposobem Sandrę Kowalsky hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
No tak, niby Wiesław, no coz... Ale wszystkie lepsze od Alana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no pewnie bo najlepiej wyśmiać dziecko z powodu imienia...a jak,dowalić mu :O:O....znam już dorosłego Alana i Axela i żaden nie miał problemów z imieniem...nikt się nie naśmiewał.....no ale podejrzewam że trafiłby na taką ''głupota ludzka nie zna granic'' to zostaliby wyśmiani....bo tylko prostak wyśmieje kogoś za imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×