Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysublimowana_Prymitywność

Mam żal do wujka, którego nawet nie znam..

Polecane posty

Pojechał ponad 20 lat temu do Ameryki i nigdy nas nie odwiedził :o Pocztówki i telefon raz na jakiś czas to cały kontakt. Ma on tam rodzine, żone dzieci, ja bym chciała ich poznać( jego zresztą też) Przecież teraz to nie jest trudne, chociażby przez internet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialoby sie miec wujka
z hameryki co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nududeede
to nie mozesz jak zadzwnoi powiedziec mu, ze chcesz np email dostac od nich.. albo cos takiego?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty masz problemy :O znajomość całej swojej rodziny... i pęd do poznania tych których się nigdy jeszcze nawet nie widziało to zajebisty powód do żali na nich, że nie realizują naszych oczekiwań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 przyrodniego rodzeństwa- też nie mam z nimi kontaktu i też z tym żyję;) nawet całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada to tak, jakbys miala zal o to, ze wyjechal, tam sobie ulozyl zycie, pewnie jest bogaty a Wam nie pomaga. A przeciez Twoj tata musial zostac, zeby on mogl pojechac... Wybacz, ze tak \"brutalnie\" ale tak to odebralam. Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze tesknisz tak bardzo za kontaktem z rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no serio chcialbym poznac swoje rodzenstwo wujeczne z Ameryki, nie chodzi mi o to zeby mnie zabierali na wycieczki, albo przysyłali kase :o tak trudno uwierzyć, że chce znać rodzinę?? rozumiem żeby to była 7 woda po kisielu, ale to jest moja najbliższa rodzina rozumiem też, że on tam ma swoje życie i nie ma po co tutaj wracać, ale mógłby chociaż raz nas odwiedzić jasna rzecz, że się doskonale bez tego obejde i nie jest to moją tragedią życiową, poprostu mi szkoda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeby zaraz mieć żal? To, że Ty masz potrzebe kontaktu nie znaczy, że oni tez maja (oni, czyli wujek i jego rodzina). Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko to zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×