Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobiiiiietka

mąż namawia mnie do aborcji a raczej zmusza mnie do tego

Polecane posty

Przez pewien czas nie byliśmy razem (tylko 2 miesiące wytrzymaliśmy bez siebie) Po kłótni wziął się wyprowadził myślałam że to już koniec związku i przespałam się z kolegą chyba aby na złość mężowi zrobić i jestem z nim w ciąży (facet kompletny nieudacznik ciągle szuka pracy mieszka z mamą i kiepski w łóżku ech co ja w nim widziałam) Mąż jak się dowiedział od razu powiedział że trzeba usunąć i szuka ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rację czym szybciej tym lep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
trochę go rozumiem, chociaż w zasadzie to Twoja decyzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego się spodziewałaś
że będzie kochał jak swoje , bachory ze zdrady są najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinny leki wczesnoporonne wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka skakanka
no fakt naprawde zle zrobiłas idac do łóżka z innym ale wiem ze czasami nerwy siegają szczytu i ze złosci robi sie takie głupoty mam pytanie czy nadal on chce z toba byc w małżenstwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachory
No żesz kuoorvica mnie bierze - bachorem sam/a bylas. w czym są najgorsze? To TAKI SAME DZIECI, JAK INNE! Wbij to sobie do PUSTEGO ŁBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna34....
NIE USUWAJ !!!!!!!!! przepłacisz to depresją i zrujnujesz sobie życie , poradź się psychologa w jakieś poradni rodzinnej ale nie USUWAJ !!! dziecko nie jest niczemu winne , nie zabijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem się pogodzilam oboje zrozumieliśmy jak się kochamy jak ja się cieszyłam (w to też nie moglam uwierzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka skakanka
dokładnie ludzie w życiu różne błędy popełniają dlaczego obwiniasz dzieciaka i skazujesz na to ze bedzie najgorsze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poaztym DZIECKO JEST NICZEMU WINNE, ONO SIę NA śWIAT NIE PCHAłO!!! tylko szkoda że to zawsze dzieci płacą za błędy dorosłych, którzy w chwili uniesienia myślą .... a nie głową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
urodzisz to dziecko?czy chcesz je zabic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
zabic, niewinne dziecko ...najłatwiej bo bezbronne nie umie sie bronic.. to jak strzelac do nieuzbrojonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
usun ciaze. kobiety o tak prymitywnej mentalnosci nie powinny sie rozmnazac dla dobra spoleczenstwa. wybacz, jesli ten komentarz cie obrazi, ale czasem lepiej dostac obuchem w leb zanim sie popelni blad, za ktory ktos (ew. dziecko) bedzie cierpeic przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
to oddajcie do adopcji, na pewno znajda madrzejszych rodzicow od was..o takich nie bedzie trudno, bo z tego co piszesz niezłe głupki i pustaki z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płód to jeszcze nie dziecko a aborcja to nie zabójstwo, wbrew religijnej demagogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
ja pierdacze? ale co ma dziecko z tym wspolnego?ono nie jest niczemu winne? to ta kobieta niech sama siebie usunie lepiej jak taka madra jest albo niech ciebie usuną..ja pierdacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
Grzes niegrzeczny z ciebie chłop, płod to przyszły czlowiek Ty tez Grzęsiu byłes najpierw płodem..płod czuje juz ból..kiedy go usuwaja.. a gdyby tak ciebie grzęsiu..usunąc-zabic?zadoolony bys był? bo wbrew religijnej demagogii, głupkow takich jak ty grzęs pownni sie usuwac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się roztawać z mężem, teraz przeprowadziliśmy się do domu jego rodziców bliźniaka i jak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szit!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie... brak w Was jakichkolwiek uczuć. Najłatwiej jest usunąć i po "problemie"!!! Ale chyba autorka nie ma 15stu lat i doskonale wie skąd biorą się dzieci... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet się tym nie pogodzi taki bachor zawsze będzie mu przypominał o zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
czuje czuje, a mozg mu sie juz zaczyna kształtowac, a czucie bolu juz ma!!!a serce plłodowi bije juz od 6 tygodnia.. a własnie moj 2 miesieczny bobasek płącze, on tez kiedys był"płodem" i nie wyborazam sobie, zeby mogła go usunac , jest taki kochany i słodki, niewinny,a Ty bys go z checia usunał grzęsiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i niech teraz niewinna istota zaplaci za to ze matka nie potrafi trzymac nog razem:o bardzo madre naprawde🖐️ trzeba bylo sie nie kurwic albo uzyc prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
Grzes jestes bez serca, skoro z taka łatwosc mowisz"zabij" usun.. niewinny płod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mddqwd
teraz to powinni usunac, ale mamusie tego dzieck , ze taka głupia była i spala z byle kim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mddqwd
szkoda, ze ciuebie nie usuneli Grzęsiu, zbrukałes dla mnie to imie, miałam kumpla grzesia, to był dobry człowiek nie to co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka koleżanek rozwódek i każda opowiada że po rozejściu przespały się jak nie z kolegami swoimi to brata Chyba normalna reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×