Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

654

Boję się, że po rozstaniu zaczne po prostu zaliczać...

Polecane posty

Jestem kobietą. Mam stałego partnera, którego kocham i nawet przez myśl mi nie przeszło by go kiedykolwiek zdradzić... Ale... Mam ogromny temperament, uwielbiam seks i wszystko co jest z nim związane. Lubimy z partnerem eksperymentować i spełniać swoje fantazje i na chwilę obecną on mi w zupełności wystarcza. Boję się tego, że gdyby nam kiedyś nie wyszło, gdybyśmy się rozstali, traktowałabym seks jak zabawę, korzystałabym z niego ile wlezie. Miałam już kiedyś przygodną znajomość na jedną noc. To wszystko potoczyło się bardzo szybko i ani się nie obejrzałam wylądowaliśmy w łóżku. Nie żałuję tego i tu jest ból. Teraz trzyma mnie przy sobie facet, nie chcę go zdradzać ale wiem, że jeśli coś pójdzie nie tak znów zacznę szukać takich jedno-nocnych facetów... Nie jestem nimfomanką - daleko mi do niej ale nie potrafię się powstrzymać... ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest nie tak? nie wiem, tego się pewnie dowiesz jak już rozstaniesz się z facetem. Oby nie za szybko, bo znając nasze społeczeństwo zlinczują Cię jak zwykła "dziwkę" - bez urazy - ja tam nie mam nic do ludzi którzy lubią seks ale wiesz, różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przepraszam, że mam takie zmartwienia a nie inne:/ Każdy ma swój własny problem i o nim tu pisze, mój jest taki a nie inny więc nie wiem po co ten komentarz... Jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów. Szukam tu porady jakiejś mądrej kobiety, kogoś kto to przeszedł a nie ludzi takich jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkaaaaaaaaaaaaaaaa
sluchaj mam tak samo jak Ty :( malo tego - zawsze mowilam ze seks tylko z tym ktorego kocham ! i tak jst ! mam facta od 2 lat ( moj pierwszy facet) i taka jstm niewyzyta z ciagl musze si kochac :( i boj sie c osie stanie jak z nim ni bede ( odfpukac) ... tak kocham seks ze boje sie ze bde z kolegami tylko na to sie umawiac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodkaaaaaaaaaaaaaaaa - no właśnie też się tego boję... nie chce potem skończyć jak jakaś panienka co to co weekend śpi z innym. Mam ogromne potrzeby a mój facet już teraz marudzi, że pewnie mi nie wystarcza, że pewnie go na inny model wymienię... Ja tego nie chce - chce z nim być ale boję się że jak się rozstaniem to mi puszczą hamulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za elokwentna wypowiedz... Inteligencja na poziomie 14 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie sie jabac
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×