Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ItsOnlyMexx_20

POMÓŻCIE!!!!!

Polecane posty

Podoba mi sie pewien facet ale nie wiem jak dac jemu do zrozumienia ze sie mi podoba i chcialabym aby bylo cos wiecej niz rozmowy itp itd. Tzn wiem ale chodzi o to ze jest on bardzo cichy spokojny a nie chce go sploszyc i zeby pomyslal ze jestem natarczywa.Nie mam problemu z podrywaniem facetow ale on mnie oniesmiela ... Dajcie jakies pomysly pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć kobiety dysponują talentem do uwodzenia - odstępuję więc pola :) Poza tym jeszcze narobie błędów i ktoś znów powie,m ze jestem drwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy ja nie wiem co mam robic innych facetow moglam podrywac a ten jest taki taki ...wyjatkowy ,niesmialy ze nie wiem co mam robic nie chce zrazic go do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.
Ojej... tez mialam taki problem _^_ I wiesz... tak na prawde trzeba delikatnie uwodzic. Wymaga to niezwyklej cierpliwosci. Polecam: rozmowa, kontakt cielesny, zarty, jakies niezobowiazujace wyjscie (ze znajomymi moze byc - a nastepne juz bez), ladne, dziewczece ciuchy (spodnice, kiecki - nie wyzywajaco!). Czas trwania: okolo miesiaca. Przestestowalam na takim jednym niesmialym :) I z pozytywnym skutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leiila
Piszesz, że chcesz mu dać "znak" słownie... Mówisz, że jest nieśmiały i wrażliwy... Powiedz mu o tym. Np. "Nigdy nie znałam takiego mężczyzny jak ty, jesteś po prostu inny niż wszyscy... Wrażliwy, dobry itp..." I czekaj. Nie mów mu od razu nic więcej. Gwarantuję, że będzie długo myślał nad tym co powiedziałaś, poczuje się wyjątkowy i to doda mu sił do przełamania swej nieśmiałości. Przy tym musisz delikatnie podkreślać swoją kobiecość... Raczej mocno się nie maluj, nie noś wyzywających ubrań, nie rób wymownych gestów, które działają na większość mężczyzn. Bądź subtelna i "lekko" seksowna, a na pewno nie pozostaniesz mu obojętna. Zyczę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak - rozkochaj faceta do tego stopnia, żeby oszalał na Twoim punkcie :) Później mu oświadczysz, ze to chyba jednak nie to i pójdziesz do innego. A on zostanie z Twoją spuścizną sam na sam - jakie to romantyczne... Nigdy nie zrozumiem próżności objawiajacej się chęcią rozkochania w sobie "nieśmiałka" dobrze wiedząc, że ten typ faceta jest w stanie spędzić życie tylk z jedną jedyną... każda chce nią być, ale tylko na chwilę... robicie z człowieka szmatę emocjonalną dla własnej radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne - to faceci mają z tym problem - najlepsze by było prawo dżungli - maczugą w główkę, za włosy i do jaskinii (choć na "Walce o ogień" też było ciekawie - przy ognisku). Jak dla mnie określenie tego kto ma tu problem jest błądzeniem w temacie - kto tak na pradę podrywa - kobieta czy mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam z tym problemu... za reszte facetow sie nie wypowiadam, bo nie jestem do tego upowazniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×