Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grenrkukjkh

załamka

Polecane posty

Gość grenrkukjkh

no kurwa bylam dzis na rozmowie i jak pow mi ie chca mi dac to mi szczena opadła, zalamka calkowita, 1100 zl i prowizja nie wielka, a mam wyzsze wykształcenie, i nie wiem co teraz robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soidaopidoi
przynajmniej mozesz wybrac, ja niestety po studiach nie mam pracy w zawodzie wszedzie mowia ze moze za jakis czas sie odezwa, ciekawe z czego ja przez ten czas mam zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenrkukjkh
jak moge w czym wybierac?? z jednego biura sie odezwali a mi za darmo nie usmiecha sie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się-ja szukam pracy od maja:( słysze ciagle 1200-1300 brutto! Do tego nie moge nic znalesc w swoim zawodzie albo posrednio z nim-pewnie skoncze na kasie w markecie bo od siedzenie w domu dostaje juz zajoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenrkukjkh
ja tez juz kurwice mam od siedzenie w domu, a ty po czym jestes?? co byscie zrobily na moim miejscu bo ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wykształcenie kosmetyczne i milion kursów kosmetycznych-chcialabym cos zwiazanego z moim zawodem, nawet moge isc do drogerii-nawet praca jest ale za ile???Pensja mnie blokuje jak pomysle, ze ludzie w sklepach spozywczych maja po 1300-1500 na reke a mi ostatnio zaproponowano-800zł!!!!!!!!!+ prowizja-no skandal!i z czegu tu życ? Oszczednosci sie powoli kończą-a i jak wspomnialam od siedzenia w domu mozna oszalec-codziennie przegladam oferty juz mnie mdli od tego:(Oglosilam sie tez sama na gumtree-moze i ty spróbuj? Czy masz wziac te pracy?hm...nie wiem-kasa marna ale jak nie masz co do gara włozyc to idz.Ciezko wyczuc-a zgodna ona jest chociaz z Twoimi zainteresowaniami w jakikolwiek sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenrkukjkh
tak bo ja turystyke skonczylam i chcialam wlasnie w biurze podr. tylko ze teraz tego zaczelam zalowac:d ja mam dobra sytuacje bo wynajmuje pokoj wiec te 400 zl juz mam, ale wiesz ze kazdy by chcial jak najwiecej zarabiac Moze otentujesz sie ile dostaje sie w centrali na taxi odbieranie telefonow bo dzis mi koles z gumpree napisal czy nie chcialabymtakiego czegos?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że kasa jest mała na taxi-ale głowy nie dam-uwazam, ze praca jest do bani-swietek, piatek i niedziela:(Nocki-ja bym nie chciala tak pracowac.Wypadnie ci wigilia i co?Uwazam, ze praca jest wogole nie adekwatna do zarobków. Jak to biuro podroży i bedziesz miala te 1100 to idz z ciekawosci;)Mala kasa, to prawda ale lepiej miec 1000 niz nic-nie wiem jak dlugo mozesz nie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenrkukjkh
heh chyba wlasnie tak zrobie a w mieczyczasie bede szukac cos innego :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście powiedziały ta to? Inwestycja - 1200 zł. W tym dostajesz: 1. Personalną stronę internetową z gotowym katalogiem nieruchomości po całym świecie 2. Ekskluzywną informację o objektach nieruchomości na specjalnych on-line seminarach oraz w zamknętej części międzynarodowego portalu nieruchomości 3. Możliwość umieszczenia na tym samym portalu swoich ofert nieruchomości, które będą promowane przez tysiące innych użytkowników portalu 4. Specjalistyczne szkolenie i Międzynarodowy certyfikat brokera nieruchomości Jeśli za twoim pośrednictwem ktoś zainteresuje się nieruchomościami z katalogu, dostaniesz na początek 1% od wartości sprzedanej nieruchomości. Poza tym przysługuje Ci specjalna premia z obrotu calego portalu. Może ona wynosić o wiele więcej niż premia bezpośrednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozadebile
autorko z wyższym wykształceniem niewielka pisze się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruku
Ja byłam we wtorek na rozmowie, gdy się mnie zapytano o to jakie chciałabym zarobki i powiedziałam 1600 to facet się nieźle skrzywił. Pracy oczywiście nie dostałam, A teraz ciekawostka- z tego co mi powiedział na 1 miejsce aplikowało 280 osób!!!! No ręce opadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuivvytc
sama jestes debilka i won stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuivvytc
to mialo byc to tego /do tej----> cozadebile zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hitem ostatniego okresu były apartamenty w kurortnych miejscowościach Bułgarii. Przeciętny apartament kosztował 80-85 tysięcy dolarów (cena wciąż rośnie). Za sprzedaż takiego objektu dostajecie samej tylko prowizji bezpośredniej 800-850 USD, czyli 1700 do 2000 złotych. 2 transakcji miesięcznie i macie godziwą pensję. CZEMU NIE ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ TAKIM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chnjgchnjm
Pomysłodawco daj sobie spokój z takimi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko inny nick
to sie ciesz bo ja pracuje za 4,5 za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem! Mogę dać sobie spokój z takimi radami, ale mam pytanko, jeśli pozwolisz. Czemu wolisz się męczyć z poszukiwaniem pracy za marne 1500 zł, a potem z jej utrzymaniem, staraniem się o awans i innymi \"atrakcjami\" zamiast popracować 2-3 godzinki dziennie, dostać dobre pieniądze i cieszyć się życiem przez resztę czasu? Nie! Tak na powaznie pytam?! Jeśli możesz, odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×