Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klips głupi

jak odczepic klips??

Polecane posty

Gość klips głupi

kupiłam spodnie, ekspedientka nie odwaliła mi klipsa, i co teraz?? mam paragon, ale nie mam czasu spowrotem jechac do sklepu agrrr ktos podpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klips głupi
upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krpelka
miałam ten sam problem z torebką :).. mój mezczyzna poradził sobie z tym jakimiś obcązkami(przeciął ten drucik pomiędzy klipsami), z tym ze musisz uwazac by nie przeciąć spodni a tak swoją drogą to zastanawiałam się po co one są skoro wychodząc ze sklepu zaden alarm nie zareagował, na to, ze nie zostal odczepiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z ciebie tupeciara
Jak to dlaczego nic nie zapipczało? bo dziewczę widocznie umiejętnie ciuch ze sklepu wyniosło... Moim zdaniem na bank ukradła - może na przykład tam pracuje i wyniosła spodnie przejściem dla pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak134
możliwe ze klips był uszkodzony i nie piszczał, pracuję w sklepie z odzieżą i wiem że tak się dzieje;-) A co najlepsze nie klipsujemy bielizny bo ona ma wszytego stickera w materiał i ostatnio laska ubrała na siebie 3 staniki i wychodziła, a tu bramka zaczęła pikać, mówię wam jaką zdziwiona minę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo..
hahaha......ja mialam tak z bielizna...kiedys pojechalam do reala,wchodze do sklepu przez bramke..a tu piszczy! Podszedl do mnie ochroniarz i mi poradzil,zebym sprawdzila co mi tak piszczy, bo teraz nie ma problemu,ale jak bede opuszczac sklep to beda podejrzenia,ze cos ukradlam.Wiec sprawdzilismy wszystko i nic...a przechodze przez bramke i znow piszcze....w koncu po 20 min szukania i sprawdzania samo przestalo.Na szczescie jak wychodzilam z reala byla cisza. Dopiero w domu zaskoczylam,jak mnie cos gniotlo w majtkach na plecach ...to cholerstwo piszczalo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×