Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc smutno

Jest mi SMUTNO. Bardzo smutno. Dajcie slowo pocieszenia

Polecane posty

Gość WISIENKAAAA
rycze jestem sama od tygodnia w moim mieszkaniu i ..mysle, mysle , mysle a on????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
i teraz czuje ze go strasznie kocham i oddalbym wszystko byle by byc z nim, przytulic sie do niego i rozplakac , przeprosic za wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
WISIENKA< jak Cie okłamywał...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
wiecie co jest najgorsze?ze na co kolwiek spojrze przypomina mi sie ON!kubek, łóżko, zdjecie, wszystko!!!!!ma tego dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz przyjaciółkom "jak się dogadywaliśmy, to wiemy tylko my - i właśnie z tego powodu zerwałam. A jeśli macie ochotę na bycie z facetem, któremu nie można zaufać, bo bez przerwy was okłamuje - to proszę bardzo, już jest wolny, macie szansę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
na dodatek wlasnie zostalam zwolniona z pracy i co mi pozostaje? zwalowanie sie na kafeterii a on szaleje ... i nawet nie pomysli o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
fajnie ze ze mną ktoś pogada. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
energiczna - chcialabym miec tyle sily w sobie co Ty :( powiedziec sobie ze to dupek i lepeij ze sie tak stalo... ja mysle ze wole byc z tym dupkiem niz sama jak palec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
oklamywal m.in. w ten sposob: "Kochaniue jade do firmy"a gdzie jechal?nad wode z kumplami!!drugi przyklad: "misiu nie chce mi sie pisac na gg jestem wykonczony!" ja oczywiscie odpowiadalam ok a co sie okazywalo?wlaczam kompa i co widze moj Skarb na naszej klasie itp Niby male klamstwa ale ja wiem ze od malych sie zaczyan a konczy na zdradzie itp drastycznych klamstewkach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
My tu placzemy i nam smutno a te chuje(przepraszam za słowo, malo przeklinam) co robią? Maja nas w dupie! :( Ale nie powiem, ze nie chce juz faceta... Chce i wierze,ze spotkam fajnego, cóż oprócz wiary mi pozostało? i nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
wiecie ja sobie nie wyobrazam zycia bez NIEGO!!!!on byl moim pierwszym chlopakiem na powanie!z NIM wiaze mnie w sumie WSZYSTKO!nie daje juz rady sama!!!!!co ja mam zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
to jest najgorsze ze oni szaleja z kumplami i ciesza sie wolnoscia i nawet nie pomysla o nas a my placzemy, zalimy sie i myslimy ze zycie jest bez sensu mimo ze to oni byli dupkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
prawda, wisienka, prawda, naszczersza prawda..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
wisienka to tez byl moj pierwszy powazny zwiazek i to chyba jest w tym najgorsze bo ktos kto juz to przezyl pozbiera sie a my, szkoda slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
wiecie ja ju powli nie daje rady! moi Rodzice dzwonia kazdego dnia kilka razy i pytaja co tam u mnie slychac a ja odpowiadam super ucze sie na egzamin z anglika!!!a tak naprawde?mam gdziesz egzamin wszystko mam gdzies!!!mysle tylko o NIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
niestety teraz widze same zalety i mam w glowie najszczesliwsze nasze chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
wisienka, mój tez był moim pierwszym powazniejszym......... A teraz , choc mija dzien po zdradzie, wierze , ze znajde kogos fajnego, a nie dupka, wiem, ze znajde, WIEM! Nie moze bys innej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
a ja juz nikgoo nie znajde bo niby z nieba mi spadnie skoro nigdzie nie wychodze? nawet pracy juz nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
ja z jednej stronyu nie wyobrazam sobie bez niego zycia a z drugiej?jak powiedzialam mu z to koniec poczulam OGROMNA ULGE JAKBY KAMIEN Z SERCA!!!i nie wiem czy to byl znak ze tak ma byc?nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
ja tez czulam ulge ale gdy minal mi gniew pojawila sie ta cholerna tesknota ktora jest z dnia na dzien coraz wieksza :( zaraz bede wyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
a wiecie jaki jedyny z tego PLUS?taki ze rozsylam moje CV wszedzie i mam nadzieje ze szybko znajde prace i jednak zapomne!!!choc wiecie dziwne w tym wszystko jest to ze on powiedzial mi podczas naszego ostaniego spotkania ze ON WIE ZE KIEDYS NAPEWNO BEDZIEMY RAZEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
szmutna, cale zycie przed Tobą, ja tez malo wychodze, a na imprezy czy na piwo ze znajomymi to raz na 3 miesiące. Tak mnie dopuscił... jestesmy mlode , a faceta mozna znalezc nawet w sklepie z warzywami:) Czekam na moją drugą połówkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh kurwa;/ sorki laski za to ale widze ze u wszystkich do dupy... u mnie tez cos sie wali .. i az szkoda gadac o tym wszystkim.. dosc lez... trzymam kciuki za was wszystkie... dacie rade, juz wam nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
nie ma sensu plakac!trzeba jakos wziac sie w garsc?ale jak????sama nje wiem i chyba tez bede ryczec!!!choc moge Wam sie pochwalic ze robie wszystko zeby nie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
mn tez tak pochlonal nasz zwiazek ze stracilam kontakt z wiekszoscia znajomych i co teraz nagle mam odnawiac kontakty? troche to nie w porzadku ... wiece nie wytrzymalam choc obiecalam sobie ze nie odezwe sie do niego i wyslslam smsa czy wogole mu mnie brakuje i.... 3 dzien czekam na odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
a ja choler... boje sie jednego: ze nie uda mi sie jakiemus nowemu facetowi zaufac tak jak zaufalam jemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
jestem zalosna i zdaje sobie z tego sprawe jak bardzo i to jest najgorsze :( jestem taka slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
ja tam chyba nawet zaczynam myslec ze to dobrze, ze dradził, bo definitywnie powiedział tym, ze koniec(zdrady nie wybacze za nic na smwiecie) A tak to sie ludzilam, ze sobie moze wymyslam , ze on jest pewno w porządku i t p... Całe to zwalanie winy na siebie........... Nigdy wiecej. mam racje zawsze , z nimi zawsze, bede pamietac, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
smsy?cos o nich wiem napisalam ze chce sie rozstac w zgodzie a nie w wielkiej klotni i? juz 4 godziny czekam ale zero odpowiedzi z jego strony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×