Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskafffka

Kobitki potrzebuje pomocy

Polecane posty

własnie sie pokłócilm z moim ukochanym misiem, jak zwykle sie poryczałam i do tej pory mam łzy w oczach, problem tkwi w tym ze on narzeka caly czas ze jestem jak dziecko... nie rozumiem go, nie wiem o co mu chodzi, czy z moim zachowaniem jest cos nie tak - nie wiem. jedyne co zauwarzylam jestem strasznie emocjonalna, rycze z byle powodu, przez mala glupia kłótnie, wzrószaja mnie najgłopsze momenty z filmu, a nawet i z zycia... nie wiem jak z tym walczyc... nie wiem jak sie powstrzymywac... najgorsze jest to ze nawet jak sie nie zdaże rozpłakac, bo jakos to opanuje, wystarczy ze mam swieczki w oczach a On juz wie ze bede płakac.... pomóżcie, bo nie wiem co mam robic i do kogo sie zwrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy nie lubia patrzec jak kobieta płacze... moze to to? nie mam szczerze pojecia. strasznie mu to przeszkadza i przez to wiele się kłócimy... znow mi sie chce ryczec ;/ to chyba moje przeklensto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkdljksdf dsjf
Rzeczywiście, to dziecinne, takie ortografy walić. :P I mówić "ukochany miś". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, ale pewnie jak mu to powiem to zaraz cos wymysli... np ze mam juz 22 lata, jak ja sie zachowóje, zebym oczywiscie dojrzała ( to mowi najczesciej) i pewnie jeszcze cos nowego wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz kocham go i jestem teraz załamana, a do dyslekcji i dyskgrafi wstyd sie przyznawac i czasu nie ma by siedziec ty ze słownikiem. NO ALE PRZEPRASZAM ZA MOJĄ ORTOGRAFIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo wszystko napisze
jezuu! moj mnie zawsze przytuli i jest git. wie, ze jestem wrazliwa i mimo szczerych checi nie panuje nad emocjami. w koncu uczucia to nie grzech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma 23 lata, jestesmy juz razem 2,5 roku.... myslałam ze sie przyzwyczaił, zakacteprtował mnie taką jaką jestem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mi też by wystarszyło gdy by mnie przytulił, pocieszył, a on tymbardziej jest na mnie zły... i co jaj mam robić zamykam sie w sobie i wychodze by sie juz nie odzywał i mnie bardziej nie denerwował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy rozmawialismy,a moze próbowalismy rozmawiac. ale nie mowilam mu chyba ze powinien mnie wspierac... a nie dołowac tym bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie jedynie co on powie? gdybym mu teraz powiedziala ze potrzebuje jego wsparcia, a nie dodatkowych krzyków. ze caly czas powstrzymuje sie od płaczu kiedy chce mi sie plakac, nawet juz mu mowilam ze przeciez zrobilam postepy... kiedys wystarczyla sekunda zeby mi leciały łzy, teraz potrafie to opanowac, niestety tylko do tego momentu ze pojawiaja mi sie swieczki w oczach... :( jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że podczas kłótni nie powinnaś płakać. to trochę ucieczka od problemów i rozmowy, w tym momencie on niewiele może zrobić (choć powinien Cię przytulić) i to go może denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy u kobiety to chyba tylko na plus dzialają.Ja znam faceta,który tak reaguje na wszystko.Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... porozmawiam znim, dlaje bede sie gryzła w jezyk by nie płakac i dalje bede uciekac w kąt by pocierpiec w samotnosci, bo go kocham.... i chce z nim byc.... dzieki za wszytko i wszystkim, chyba tyle do tego tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ile masz lat? bo to rzeczywiście głupie jak kobieta w wieku dwudziestu paru lat bez przerwy się rozkleja jak dzieciak :o ale jak masz 12 lat to wybaczamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×