Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isobel

NIE MOGĘ SIE JUŻ DOCZEKAC ROKU AKADEMICKIEGO!!!! Ktoś jeszcze???

Polecane posty

Juz nie mogę!!! Takie nudy!!! Całe wakacje takie.... nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Akurat w te wakacje jakos tak wyszło:( No ale juz za miesiac:):) nie moge się już doczekac!!!!!! Wracam na sówj kochany kierunek i zaczynam drugi tez:) nowi ludzie super:):) dziś kupiłam sobie zajebistą torebka..wreszcia znalazłam taką w ktorej mieści sie A4 i jednoczesnie jest fajna:D Wreszcie bede miala po co rano wstac i gdzie iść:P Oby ten miesiąc zleciał szyyyybko!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c5
kujonka & prymuska 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyszlo... ze w te wakacje nie bylo zabardzo co robić.. no moze bardziej z kim:P Taka już jestem... ze lubie coś robić:) A moje studia poprostu kocham:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvf
oj juz niedlugo bedziesz blagac o koniec sesji i wakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
że w liceum z utesknieniem wyczekiwalam wakacji a na studiach odwrotnie - byle rozpoczal sie już rok akademicki (i niekoniecznie chodzi o naukę).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
a sesja też ma swoj urok, szczegolnie jak zarywasz noc przed egzaminem żeby pojać material z calego semestru. niezla adrenalinka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no ba oczywiscie ze nie chodzi tu o nakukę:P czy ja powiedzialm ze nie moge doczekac sie uczenia??:P Ja poszłam na studia studiować a nie sie uczyć:P:P:P ah wreszcie znów te imprezki, moi kofani ludzie i nowi których dopiero poznam:):):) bosko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c5
"Ja poszłam na studia studiować a nie sie uczyć " typowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P tak tak... ta adrenalinka jest the best:P zwlaszcza jak dzien wcześniej sie było na mega imprezce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c5
studentka, ktora pisze "kofani". Ty sie do gimnazjum cofnij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
ja też poszlam na studia studiowac w sensie: uczyć sie, bawić, pracowac itp. Co w tym złego? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi także żal autorki :o to są moje najbardziej zajebiste wakacje i chcę żeby trwały i trwały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj se spokój z gimnazjum... kicha w gimnazjum było do dupy...:P i przestań się mnie czepiać...ja pierdziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
ech i to odwieczne powtarzanie: już nigdy nie odłożę niczego na ostatnia chwilę...a wychodzi jak wychodzi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tak>>>> nic złego:):):) i mogłabym powiedziec to samo:P i juz teraz wiem, ze studia beda najlepszym okresem mojego życia i mogłyby trwac wiecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ginorissi niestety nie:( kupiłam ją w moim mieście.. nie w necie... i nie w jakims markowym sklepie yulko takim prywatnym sklepie z torebkami... ale jest zajebista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kochajac wakacje tez pod
koniec juz tesknilam za ludzmi z roku ;) Ale to tylko na studiach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie mogę się doczekac poczatku roku akademickiego... i też zaczynam drugi kierunek ;) w zeszłm roku się nie udało miejmy nadzieję, że w tym tak :) a jak na moje to trzy miesiące wakaxji to zdecydowanie za długto. uwielbiam moje studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4567898767890876
A ja w tym roku zaczynam studia i mam nadzieje ze tez bede tsknila w wakacje za nimi i za ludzmi. Bo w poprzednich szkolach jakos ludzie nie bardzo byli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co studiujesz i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
no ja tęsknię za ludźmi i pewnymi miejscami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×