Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isobel

NIE MOGĘ SIE JUŻ DOCZEKAC ROKU AKADEMICKIEGO!!!! Ktoś jeszcze???

Polecane posty

eh jk chodziłam do liceum, gimnazjum..itd:p to tez uwielbialam wręcz wakacje...wtedy mogly dla mnie trwać wiecznie... a ludzie byli na miejscu wiec nie bylo za kim tesknic:P wręcz sie unikaliśmy:P a teraz...teraz to tesknie strasznie... i 3 miechy to strasznie duzo;) dlatego juz sie nie moge doczekać:D wreszcie wrzesień:) faaajnie bo wiem z doswiadczenia ze juz szybko zleci:p właściwie 3 tyg, bo w ostatni to juz bede we wrocku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie studiujecie??/ >>> pytam moje pokrewne dusze, które tez tęsnknią za studiami:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
geografia UJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhheeh
heh tez sie nie moge doczekac roku akademickiego..tylko ze dla mnie to jest dopiero poczatek,pierwszy rok... ale mam nadziejje ze bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff :D bo już myślałam że jest bardzo źle z tobą :P za klimatem studiów to chyba każdy tęskni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhheeh>>>> bedzie super:) teraz bede na 4 roku.. i zaczynam nowy kierunek :p ale kazdy rok wspominam inaczej i kazdy był zajebisty:D:D i zajebiście szybko zleciały te 3 lata studiów...:( mówie ci studia to niezapomniane lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhheeh
a czy ktoras z was mieszka w akademiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
ja mieszkam i nie zamienilabym na mieszkanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w akademiku to już w ogole 100% studiów :D ja osobiście nie mieszkam, ale bywalam nie raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaBaker
isobel - czytajac twoje wypowiedzi miałam wrazenie ze sama je napisałam! ja tez zajebiscie tesknie i nie moge sie doczekac! Teraz równiez bede na 4 roku. a studiuje fizjoterapie w Poznaniu. To prawda ze to najlepszy czas w zyciu człowieka - tyle nowych znajomosci i ciekawych zajęć. Ech rozmarzyłam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhheeh
ja wlasnie sie wybieram do akademika... glownie to ze wzgledu na imprezki i ludzi..podobno super sie mieszka.... oby mi sie poszczescilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Ja jestem po Uniwerku Wroclawskim (Ekonomia) a teraz studiuje za granica. ale do rozpoczecia roku jakos nie tesknie. czekaja mnie jeszcze wakacje w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
akurat w moim akademiku niewiele sie imprezuje ale od czego są inne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfssf
"ja mieszkam i nie zamienilabym na mieszkanie." bo? codziennie mozna sie przespac z kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wrzesien zleci szybciutko:):):) i wreszcie wróce do moich kochanych ludzi, przyjaciól, mojego kochanego miasta i wszystkiego co zswiązane ze studiami:D:D:D❤️ a wrzeseiń poświece na zakupki:P trzeba troszke ciuszków nakupić;) butki:P torebke juz mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
sfssf - a ty tak robisz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaBaker
Ja własnie sie rozgladam za nowa torebka.Widze ze mamy podobne nastawienie isobel - ciuszki faktycznie trzeba kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
a mi zaczyna rok w polowie wrzesnia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaBaker
zazdroszcze!!! ja chyba nie wytrzymam miesiaca w domu... dobrze ze wyjechalam na miesiac do pracy bo siedziec cale 3 miechy w domu - nieciekawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
A mnie sie nie usmiecha wracac w polowie wrzesnia na uczelnie:(( Na szczescie jeszcze od koniec wrzesnia jade na wakacje do mojej ukochanej Poland wiec jeszcze troche sobie odpooczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×