Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani wwww

On jest bez wyksztalcenia

Polecane posty

Gość pani wwww

poznałam faceta jego rodzina to dno moralne a on sam jest pa zawodowce czy powinnam sie z nim wiazać dodam że moi rodzice sa lekarzami ja w tym roku koncze psychologie troche się obawiam ale nie jestem juz młoda a on mnie chce więc może przyjaść zaręczyny czy lepiej nie bo dużo nas dzieli pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz co jest. Druga okazja może się nie trafić... Boże, że też to widzisz i nie grzmisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...................
żeby być mądrym nie potrzeba szkoły życie uczy i jeśli się z nim dogadujesz to nie ma problemu, pozatym nie ma ludzi bez wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wwww
niby nie jest ale moja rodzina obawiam sie reakc jego braki w zachowaniu sa ogromne nie wiem jak to powiedzieć rodzicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co za problem jak cię czytam to zastanawiam się czy ty masz mózg i własne zdanie. Brak kultury to największy problem, bez jaj. Ty się raczej zastanawiaj czy będzieszz miała z nim o czym rozmawiać w przyszłości i co was może połączyć i podzielić a nie o pierdołach typu wykształcenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyss ma rację, a do tego ten argument "za", nie że go kochasz tylko że latka lecą... strasznie smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** * ** ** ** *** *** *** ***
ja bym się nie decydowała jeśli są "barki w zachowaniu". tego się na dłuższą metę nie da wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko z gwiazdkami co rozumiesz pod pojęciem braki w wychowaniu, ja tam jerstem cham i burak co więcej do tego się przyznaję i jestem z tego dumny jak cholera ale to tylko moja sprawa jak siuę zachowuję prywatnie problemem jest raczej czy istnieje zdolność do aklimatyzacji w każdych warunkach od totalnego pochleju na oficjalnej imprezie kończąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
A o co chodzi z Ireną Santor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo wszystko napisze
GOPIA jezdes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
Ale serio nie wiem. Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja2z
WITAJ PANI PSYCHOLOG :) JESTEM 45 LATKA I Z DOSWIADCZENIEM ZYCIOWYM WIEC MOGE CI RADA SłUZYć JESLI CHCESZ ? JESTEM WYKSZTAłCONA A MóJ DRUGI MAZ PO ZAWODóWCE WIEC ..MOGE CIE CO NIECO OSTRZEC ...NA EMAIU **** ALE NAJWAZNIEJSZE JEST CZY JEST TAKI SZCZERY , KOCHAJACY , ,, PROSTY jak jego wykształcenie bo to bedzie zaleta:) , JAKIE MA SERDUCHO DLA CIEBIE ? NIE WKSZTAłCONY - NIE OZNACZA PROSTAKA A PRYMITYWNEGO CZłOWIEKA KTóRY OBY MIAł RóWNIE PROSTE PODEJSCIE DO ZYCIA TJ. OTWARTY JAK KSIEGA , łATWO JEST NIM W ZYCIU KIEROWAC ..ITD .... POZDRAWIAM zoja2z1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** * ** ** ** *** *** *** ***
autorka napisała braki w zachowaniu...bez różnicy tak naprawdę jakie to są braki, ale jeśli autorka o nich wspomina to znaczy, że jej ona przeszkadzają a z biegiem czasu problem się będzie pogłębiał (coraz bardziej będzie jej przeszkadzało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro-wo-ka-cja
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzoziemka z krainy Oz
Jesli to nie prowokacja to autorko gratulacje jesteś pusta i brakło słów by opisac jakim pustakiem jesteś. Pewnie spotykanie sie z takim kimś to dla Ciebie obciach a już wyjśc za mąz to wielkie fo pa. Jesteś żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo wszystko napisze
badzmy same:D wniosek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudzoziemka z krainy Oz - ja też nie wiedziałam jakich słów użyc :o Zastanawiam się kto takie pustaki rodzi........ A autorce nie chce mi się nawet tłumaczyć dlaczego jest głupia i pusta... I tak pustaczka nie zrozumie :classic_cool: Nie ten poziom widocznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×