Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna dziołcha

bezsenność?

Polecane posty

psychiczna jest wg ta kobieta^^ Przyczepiała sie o byle gówno, powiedziałam 'cholerka' a ta do mnie wykład o wylgarności młodzieży, była pewna nieprzyjemna sytuacja w klasie, a ona mnie o nią obwiniała, choc nie miała do tego podstaw, i powiedziałam cos na temat jej pupilka, to sie wkurzyła.;;:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, powolutku zaczyna chciec mi sie spac...03:50 dobrze jest:D może do 5 uda mi sie zasnąć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie bardzo...chociaz nie chce mi sie spac, to czuje to jakos podswiadomie ze jest tak późno i mój móxg odmawia mi posłuszeństwa:D może opowiedz o sobie, o swoich zainteresowaniach, kłopotach, ja lubie słuchac ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłką nożną się inetersuję :D i jutro jest ważny mecz mojej ulubionej drużyny ;) moje koleżanki mają już nogi powyżej dziurek w nosie ;) i podobno strasznie dużo mówię, a teraz nie wiem co napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja akurat piłki nie lubie, pewnie dlatego bo nie umiem w nia grać:P interesuje sie wieloma rzeczami, których w tej chwili mój mózg nie potrafi sobie przypomnieć:D przypomniał sobie ze hip hop-em (tańcem), salsą, tańcem brzucha, astrologia, kabaretami, romansidłami:D, ogólnie ksiazkami, muzyką, wiecej nie pamietam:D,a tak na codzień szukam własnego ja, i podobno tez dosc dużo gadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×