Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama córeczki

mleko bebiko

Polecane posty

Gość mama córeczki

chcę przejsc na mleko bebiko moja córeczka ma 7 m-cy czy jest to dobre mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama razy 2
Ja go chwilę używałam, ale miał zaparcia przeszłam na Bebilon. Spróbuj i sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde dziecko jest inne, mojej córci najpierw podawałam enfamil bo tak zalecił lekarz, ale miała po nim straszne zatwardzenie, wiec przeszlismy na bebilon...a teraz juz od dłuższego czau wżywamy bebiko i nie zauważyłam żadnej różżnicy między bebilonem a bebiko a zmnieniłam je z dnia na dzien, a cena sporo tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_
Ja z kolei dawałam NAN HA, później już zwykły NAN i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tey chce wzbrac miedyz NAN a BEBIKO,tzlko nie wiem ktore..podpowiedycie Mamusie,ktore U WAs sie lepiej sprawdzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bebiko, nawet dla mnie jak musze sprobowac czy jest odpowiednio cieple to jest lepsze bebiko. Nan jest okropne w smaku. Moje dzieci pija bebiko i wszystko od poczatku jest ok. No ale wiadomo ze kazde dziecko jest inne i musisz sprobowac na swoim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinbka88
Ja od początku podaję Humane tak polecila mi pediatra jest dużo lepsza od bebiko a cene ma porównywalną Nan też jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_
Nieprawda, NAN wcale nie jest okropne, moje dziecko pije i jakoś nie narzeka. I kaszki na nim też są bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannanana
u nas srawdził sięnan po bebiko maluszek miał zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wszpitalu Zuzia była dokarmiana mlekiem modyfikowanym jak nie miałam pokarmu po urodzeniu...dostawała Bebiko, i jakos wrzeszczała:ogólnie to miała kolki i za mało jedzenia dostawała w szpitalu...ale moze toi mleko tez to powodowało?? POtem polozna kazała mi kupić NAN HA 1....i bylo oki,chociaz walczyłam o pokar i potem tylko piers była bez modyfikowanego...teraz chce juz zakonczyc pierś i niw wiem w koncu jakie melko wybrac:9 a ile kosztuje Bebiko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
11 albo 12 zł bebiko tyle samo nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herminka
bebiko jest dobre jesli chodzi o smak bo to najsłodsze mleko na rynku, a ząbki cukru nie lubią. Ja daję HIPP-a mleko priobiotyczne, dla mojej małej sprawdza się super. Uwielbia je i ładnie kupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie,a słodkie to chyba nie bardzo...tym barziej ze z kaszek z Bobovity (producent Bebiko) moja Zuzia za bardzo na początku nie lubiła...no nie wiem,zobacze chybato NAN,a jak nie topotem kupię Bebiko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×