Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arthen1988

Czy lubicie delikatnych ?

Polecane posty

Gość e tam mnie zawsze kręcili
faceci typu McGiver a nie typu Chuck Norris a widzę tu zwolennikow metod tego drugiego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ale powiem wam cos, mialam jedgeo chlopaka, ktory bil sie od podstawowki i co jak co, przy nim czulam sie zawsze bezpiecznie, a nawet i bez niego, bo wiedzialam, ze jak zacznie sie jakas akcja na imprezie czy gdzies, wystarczy ze po niego zadzwonie.. oni beda z kolegami? a moj chlopak nie ma kolegow? nie wiecie jak to sie robi jak ktos was zaczepia w bramie? oczywiscie jesli nie jest sie ciota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh mało wiecie
Abyss Whisper z takim myśleniem przegrywasz już na starcie, oni i tak już pewnie ząbków nie mają bo napierddalają się codziennie, nosy też mają połamane, za to dla Ciebie to będzie nowość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie taki Abyss
ulica i krzyczy do każdego: "podskakujesz? chcesz wpierdol?" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacel
tak, poczucie bezpieczenstwa, jasne 😴 ochorniarza sobie zatrudnij, jak chcez byc bezpieczne zrozum debilko, ze naskoczy na twojego dzielnego obronce 2-3 dresiarzy a twoj facet wyladuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacel
Swoja droga, ciekawe, czy slyszeliscie o bokserze (nazwiska nie pamietam), ktory dostal wpierdol na ulicy i teraz lezy sparalizowany. Jesli taki bokser nie potrafil sie obronic, co moze zdzialas zwykly czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało ale przynajmniej coś jednemu czy drugiemu można zrobić pozatym są jeszcz kumple i bagażniki w samochodach zapamiętać morde jednego czy dwóch wystarczy zazwyczaj stoją w tych samych miejscach a po krótkich przejażdżkach szybko miękną możesz mi uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale wiecie dla pewnych
infantylnych lasek to bedzie cool, że facet chcial sie bić mimo iż i tak nie mial żadnych szans. to glupota a nie odwaga.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie Ci ze nie tak sie to robi zaczepiaja Cie debile z bramki? chca sie bic? jak jestes madry to olewasz, bo nie chcesz klopotow, chyba ze jestes ciota jak xcve to sie smiejesz z nich w duchu (a na sam widok spierdalasz). chyba ze nie chca sie wybitnie odczepic, to dzwonisz po swoich i sie lejecie chyba ze tamci honoru nie maja, to wtedy tez sie bijesz - bic trzeba sie umiec, wiec moze byc ich i 3 a Ty dasz rade (moj byly np) mozna zalagodzic sytuacje jak to robi ciota, odejsc, zebrac ekipe i wrocic (czego ciota juz nie robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiecie głupotą jest dać się pobić ot tak sobie kiedy można uniknąć konfrontacji ok ale jak trzeba to nawet kosztem złamanego nosa itp obrażeń będę się napierdalał a nie dawał się bić jak worek treningowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh i standardowy tekscik
jak ktos nie chce sie bic to nie ma honoru. uwielbiam jak to slyszę! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnffres
Turqoise co Ty pierddolisz o jakimś dzwonieniu po kolegów przy drechach którzy Cie zaczepiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh i standardowy tekscik
widać kto w jakich kręgach sie obraca. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co macie na myśli
mówią "delikatnych". Jeśli chodzi o czułość w stosunku do swojej kobiety, delikatność w odnoszeniu się do niej, dobroć i pragnienie opiekowania się nią, otwartość w wyrażaniu uczuć, brak strach przed słowem "kocham", bycie pieszczochem itp., to TAK :) Natomiast jeśli macie na myśli mazgajstwo, metroseksualność, płaczliwość (nie mylić z płaczem, kiedy się cierpi po prostu), słabość, niezaradność, opieranie się o kobietę zamiast bycie oparciem dla niej, wymoczkowatość, ciepłokluchowatość itp. to stanowczo NIE :O Ideał mężczyzny to siła i delikatność w jednym :) ❤️ dla mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram to co napisala
zależy co macie na mysli. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek...
"Turqoise co Ty pierddolisz o jakimś dzwonieniu po kolegów przy drechach którzy Cie zaczepiają?" bo ona za duzo amerykanskich filmow sie naogladala. Proponuje przestac z nia rozmawiac, bo widac, na jakim ona jest poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boże, nie bede tego rozwijac, bo musialabym opowiedziec za duzo o sobie i bylym chlopaku, a wole nie :O myslcie co chcecie chociaz moze faktycznie moj byly to skrajnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... Problem w tym, że kobiety lubią jak facet jest twardy ale nie za bardzo i uczuciowy, ale nie za bardzo. Jak bardzo - tylko one wiedzą - sąd facet ma wiedzieć? Musi być telepatą :D Poza tym - dla czemu to fac et musi być... Kiedy kobiety zaczną być takie jak my chcemy he? Feminizacja tego świata jest nieprawdopodobna - wszyscy stają na głwie, żeby dogodzić kobietom... Ale popatrzmy od początku: To faceci są największymi wynalazcami, to faceci chodzili na polowanie, to faceci sa silniejszą płcią, to facet ma się \"starać o kobietę\", to facetów brali do woja i kazali ginąć za ojczyznę, to facet najczęsciej jest zostawiany, to facet jest motorem cywilizacji - każdej - od samego początku mamy zdrowo przepierdolone. Od małego nam wmawiają, ze facet musi być tym \"twardym\" - a co jeśli ja nie chcę być twardzielem? Może chcę mieć zonę, która nie będzie mnie uważać za ciotę jak mi łezka poleci przy Chopinie czy Beethovenie, czy przy dobrym filmie o męskiej przyjaźni - np. Kompania braci, np. Byliśmy żołnierzami etc... może nie chcę być tym na ramieniu którego kobieta może się wypłakać bo jej źle na sercu - co z moim sercem? Jak nie okazujemy uczuć - źle bo jestesmy zatwardziali i szorstcy, jak znów jesteśmy czuli to źle bo jesteśmy \"mięczaki\"... Skąd przepraszam mam wiedzieć na jakie zachowanie z mojej stronych ma ochotę kobieta? I z jakiej racji to ja mam się zachowywać tak jak pasuje kobiecie - czemu to kobieta nie zachowuje sie tak jak ja mam na to ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w otoczeniu zauwazam wrecz odwrotnie, ze to laski naginaja sie dla facetow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrhtryghty
Problem w tym, że kobiety lubią jak facet jest twardy ale nie za bardzo i uczuciowy, ale nie za bardzo. Jak bardzo - tylko one wiedzą TU BLAD - ONE SAME NIE WIEDZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popaprany pierdolisz a co to za różnica czy ja sobie puszczę łezkę przy chopinie, o ile wcześniej nie zwymiotuję, czy to że chcę się czasem przytulić i wyżalić jak mi źle, jestem tylko człowiekiem, ale co innego facet który wie czego chce i zdażają mu się chwile słabości a co innego metroseksualna ciota która na każdy problem reaguje jakby to był koniec świata i to nie tylko chodzi o danie komuś w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popaprany
trafne spostrzeżenie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - facet, który wie czego chce i baba, która nie wie czego chce - idealne połączenie - masz rację :) To facet musi wiedzieć czego chce - mam pytanie, czego Ty chcesz jako kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abyss a ty myslisz
że ta wulgarność, którą tu prezentujesz dodaje ci męskosci? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×