Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam dziewczyny

Jak znaleśc dziewczyne??

Polecane posty

Gość Szukam dziewczyny

Szukam dziewczyny.Nie moge jej nigdzie znaleść. Problem jest w tym że jestem nie smiały.Jak jestem w z przyjaciółmi jest w miare ok ale jak jestem sam na sam w dziewczyną zatyka mnie niewiem co jej powiedzieć i wychodze na idiote. Niewiem o czym znią gadać. Pomuście??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhg
to chyba ja przy chłopakach wychodze na idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dziewczyny
facet powinien zagadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krishna
nie martw sie ja tez jestem sama🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zabrzmi banalnie, ale wiele dziewczyn wręcz uwielbia nieśmiałych mężczyzn. Przede wszystkim nie \"szukaj dziewczyny\", bo na siłe jej nigdzie ani nigdy nie znajdziesz... Takie podejście, które nakazuje Ci coś zrobić, w niczym nie pomoże... Ile masz lat? Jeżeli nie masz więcej niż 20 i jeszcze nigdy nie miałeś dziewczyny, to nie jest to nic złego... Przede wszystkim powinieneś \"wykorzystać\" swoją nieśmiałość i uczynić z niej zaletę... Bądz pewny siebie i staraj się myśleć o sobie pozytywnie, przy tym czytaj dużo na tematy, którymi interesują się dziewczyny. Jeśli staniesz się ich przyjacielem, będą lgnęły do Ciebie i z czasem zakochasz się z wzajemnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh. Umówiłam sie kiedyś z niesmiałym i co wyszło? Hihi. Pisanie esów do siebie siedząc na przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście bycie nieśmiałym nie wyklucza bycia pewnym siebie. Chodzi o wewnętrzną siłę a nie wywyższanie się... Często ludzie będący "bajerantami", robiący wokół siebie dużo hałasu, tak naprawdę są zakompleksieni. No i stare przysłowie: "Jak chłop dużo gada, to mało wie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"swoją nieśmiałość i uczynić z niej zaletę... Bądz pewny siebie\" wprost genialna rada :D tylko że nieśmiałość to raczej brak pewności siebie... więc jest trochę niewykonalna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×