Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna ale fajna

Żałosne laski w związkach

Polecane posty

Gość samotna ale fajna

Moje koleżanki które były długo same a potem weszły w związek z facetem zmieniły się nie do poznania. Nie mają czasu na żadne spotkanie, są rozkapryszone i uważają że wszystko im się należy. Patrzą z pogardą na mnie bo nikogo nie mam. Jakby faceci je rzucili to moment by się opamiętały he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
tak sie mi wydaje ,że przemiawia przez Ciebie zazdrość .To normalne ,kiedy dziewczyny zaczynaja spotykać się z chłopakami ,mają mniej czasu dla koleżanek .Zwłaszcza w pierwszej fazie zuroczenia .Kiedy chce się z tą drugą osobą przebywać non stop .Poczekaj spotkasz swojego inaczej zaczniej mówić .Bo pnkt widzenia zależy od pnkt siedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjljlkjjlkl
samotna ale fajna - pewnie że zazdrosna jesteś. skoro fajna jesteś to czemu sama ? bez faceta to co to za życie jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
ja wolę poczekać na kogoś miłego i na poziomie a nie rzucać się na pierwszego lepszego buraka tylko dlatego żeby móc powiedzieć "mam chłopaka" szkoda że inni robią inaczej, trochę mi ich żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdzielisz, zazdrosna jestes i tyle, żal Ci dupe sciska ze ty nie masz chlopaka. pozatym nie tylko wyglad sie liczy, jezeli polujesz tylko na pieknych i pustych to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Dla Ciebie to buraki dla nich nie :) Siedż w kącie a znajda cię ?heheeh.Znajdziesz a kolezanki powiedza ,że znalazłaś buraka :)Więcej dystansu do życia innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
nie poluję na pięknych i pustych tylko na kogoś na poziomie jak już pisałam i możecie to interpretować jak chcecie. tak, dla mnie chłopacy moich koleżanek to buraki i nie mówię tego z zazdrosci. tak się składa że jak ktoś stoi z boku to jest obiektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjljlkjjlkl
to stań z boku i popatrz jaka sama żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Taa jak ktoś stoi z boku to obiektywny jest :) Zupełnie mnie rozbroiłaś :)A chłopacy to buracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
żałosna bo nie mam faceta? śmieszne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc nie miec - trzy slowa, a jak wiele znacza. nie tylko kobiety sie zmieniaja. po swoich kumplach tez widze zmiany. np: wczoraj mielismy impreze na chacie. kumpel wrocil z dziewczyna ze spaceru i nawet nie przyszedl na chwile, przywitac sie. "bo xxx byla zmeczona" ;) zdrowie wszystkich, ktorzy nie uzalezniaja sie od swoich polowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jestes zalosna. Wszystkich z góry tak szufladkujesz? Moze spojz na siebie co? Pozatym milosc nie wybiera. Ile Ty masz lat wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
od razu zakładacie że samotne dziewczyny są same bo pewnie są brzydkie, żałosne i nikt ich nie chce. nie mieści wam się w głowie że ktoś może być sam bo tego chce, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale nikt nie powiedzial ze wszystkie sa zalosne brzydkie i wogole bo faceta nie maja! To Ty napisalas ze faceci twoich kolezanek to buraki i ze one wcale nie sa lepsze bo nie maja czasu dla kolezanek. Wlasnie to swiadczy o tym jaka jestes zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
Wszyscy faceci to buraki. Nie spotkałam nikogo który byłby mnie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
a Ty nigdy nikogo nie nazwałaś burakiem? no przecież nie wrzucam im bez powodu, poznałam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
Choć lubię ssać im wacki. Bardzo lubię smak spermy która spływa mi do gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
Poznałam wszystkich i wiem, że to buraki a moje koleżanki są głupie, puste i próżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie burakiem nikogo nigdy nie nazwalam, nie interesuja mnie zwiazki innych kazdy dobiera sie jak chce, no chyba ze widze ze facet laske wykorzystuje to wtedy dyskretnie mowie kumpeli zeby na niego uwazala bo on ja wykorzystuje i zeby sie tak nie dala, bo sie jeszcze facet przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
Sama jesteś taka sama jak moje koleżanki. Jesteś próżna i pewnie twój facet jest też burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Wzystkie takie są ? Mój Boże i tylko ty zostałaś jedna fajna :)Musisz czuć się samotna w wielkiej dzungli niezrozumienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale fajna
to były podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatriska
mój facet moze nie jest specjalnie przystojny, nie jest tezinteligentny, ale jest dobrym człowiekiem, dba o mnie i za to bardzo Go Kocham, Ty pewnie nazwałabys Go burakiem, przykre naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatriska
lecz sie wypaczony umyśle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×