Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesesese

konflikt z wyborem imienia dla dziecka

Polecane posty

Gość sesesese

niedawno urodziłam córeczke i powstał konflikt jak dac na imie małej, mój mąż chce żeby mała miała imie po jego ex dziewczynie która umarła , nie miałabym nic przeciwko gdyby to było ładne imie ale ono jest okropne , a imiona które ja wybrałam mąż neguje i mowi że tylko to mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
nie mam nic do jego byłej nawet w sumie jak mi o niej opowiadał to sie popłakałam bo szkoda ze taka młoda umarła , ale to imie jest paskudne kojarzy mi sie zle z jakimś disco polo a nawet gorzej z paniami do towarzystwa , jak byłam w ciąży to nie mogliśmy dojsc do porozumienia jak ma miec na imie a teraz to stale są kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizbolka
a jakie to imie ... pamela, zaneta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez przesady.... :o imię po eks dziewczynie? :o no sorki, mogłaby być aniołem, szkoda, że umarła ale to wasze życie i wasze dziecko, po co wracać do tamtego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się nie zgodził nazwyać dziecko po zmarłym chłopaku mojej "niby" żony... przegięcie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffff
o kurcze, twoj facet chce dać córce imię po ex dziewczynie? Co to w ogole ma być..? Ale paranoja.. i ty z kimś takim jesteś, współczuję, pewnie ją kochał tak naprawdę, a z tobą jest bo jest i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w szkole
powiedz lepiej jakie to imie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
imie to Marlena , no bez przesady ale jest no nieładne i w połączeniu z naszym nazwiskiem brzmi jeszcze gorzej, dobrze ze chociaż podoba mu sie moje imie ale tak samo nie damy przecież córce na imie , normalnie każde imie co ja wybiore to on neguje i stale ta Marlena i Marlena jak tak dalej pójdzie to dzieciaka nie ochrzcimy bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Jest nadzieja że mała będzie miec na imie albo Weronika albo Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
a i nie sądze że jest ze mną bo jest , bo dobrze nam sie układa jestesmy 4 lata razem z czego 2 jako małżeństwo i jest dobrym mężem i oszalał na punkcie małej ale to imie jest brzydkie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
tylko ze mąż sie upiera na to imie żeby było pierwsze , pytam sie czemu a on że nie dlatego ze cos chodzi o byłą ale ze to takie sliczne imie Marlenka , ja nie wiem czy inne małżeństwa też tak sie kłóca o imie dla dziecka? a i jeszcze mąż proponuje Iwonka normalnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w szkole
no to faktycznie paskudne imiona, zwlaszcza Iwonka!!!!! moze pojdzcie na kompromis i dajcie marlena na drugie. Swoja droga nie rozumiem, dlaczego on sie tak upiera przy tych imionach, u mnie bylo tak, ze ja bylam w ciazy, ja rodzilam wiec ja wybieram imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
damy jej w koncu na imie Rzepicha bo już pomysły mie sie kończą na imie chciałam Anita albo Antonina , Olga , Nina , mąż odmówił to będzie miał Rzepiche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
mąż nie chce wymyślnego imienia no to proponuje może Paulina , nie bo mu sie kojarzy z najgorszym kurwiskiem jakie zna, normalnie jak w kabarecie moralnego niepokoju każde mu sie kojazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
jakby mój mąż chciał nazwać naszą curke po swojej ex to w pysk zarobił az by mózg mu się zlansował, nie widzisz ze ona ja dalej kocha tęskni i ty na forum pytasz o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
jeszcze jako tako mąż akceptuje imie Natalia zawsze lepsze to niż Marlenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie komu podoba ;) mi sie antosia podobalo :) marlena tez mi sie podoba, takie dystyngowane a jednoczesnie zadziorne :) ale zeby tak po ex? :O i tak otwarcie to mowi :O zenuła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
eee tam nie sądze ze tęskni i jak umarła to już nie byli razem, jakby byłby chłopiec to miałby na imie Rysiek bo mąż ma fioła na punkcie Ryśka Ridla ja też go lubie ale bez przesady , też by była kłotnia , w innych sprawach jakos sie dogadujemy on nawet nie umie sie kłócic tylko mi ustępuje a tu stale ta Marlenka albo Iwonka nawet teraz to barzdiej w strone Iwonki idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
nie on poprostu lubi to imie tez coś o beacie wspominał normalnie lata 80 z tymi imionami. Teraz to mówi " Niunia jak będzie drugie dziecko syn to ty wybierzesz a mi pozwól córci wybrać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna dajcie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
tak czasem mówi w nocy do mnie Marlenko tzn podczas sexu hehhehe żartuje , tu nie chodzi o ex ale to paskudne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×