Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesesese

konflikt z wyborem imienia dla dziecka

Polecane posty

tak sie zasntanawiam, po co nam to piszesz? mamy Cie przekonac ze imie Marlenka jest ladne? nie to ladne co ladne ale co sie komu poodba. wiec po co? zeby meza przekonac ze jest brzydkie? i co? przejmie sie opiniami kafeteriuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
w zyciu nigdy nie pozwolilabym nazwac swojego dziecka po wx dziewczynie swojego faceta ani nie zaproponowalabym zeby syn mial imie po moim ex chlopaku to chore....a jak was corka za kilka moze kilkanascie lat zapyta dlaczego takie imie mi wybraliscie? to odpowiesz jej wiesz kochanie bo tata mial kiedys dziewczyne o imieniu Marlenka bardzo ja kochal i ona umarla a potem poznal mamusie i potem jak sie okazalo ze bedziesz dziewczynka to tatus bardzo chcial Ci dac imie po trupie....normalnie patologia...powiedz mu ze Cie nie obchodzi to ze jemu sie to imie podoba i koniec...ze nie chcesz tlumczyc dziecku (a na pewno zapyta po kim ma imie)ze imie dostalo po bylej i to zmarlej dziewczynie ojca bo to jest chore....Iwona to calkiem fajne imie zreszta lepiej miec w domu Iwonke niz Marlenke-po truposzczaku.... A moze zaproponuj mu zeby corka dostala imie po ktorejs babci czy prababci albo po kims innym z rodziny a na drugie daj jej swoje (ja mam na drugie po swojej mamie i jestem zadowolona nawet bardzo bo uwazam ze to mile) zreszta uwazam ze imie (nawet jesli ci sie srednio podoba) po ktorejs z babc jest duzo lepsze niz po trupie ex dziewczyny i on bedzie musial wyluzowac z ta marlenka...bo nie bedzie mial argumentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumiakaka
"wiesz kochanie bo tata mial kiedys dziewczyne o imieniu Marlenka bardzo ja kochal i ona umarla a potem poznal mamusie i potem jak sie okazalo ze bedziesz dziewczynka to tatus bardzo chcial Ci dac imie po trupie" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Słyszałam kiedyś (nie żebym w to specjalnie wierzyła),że jak nadaje się dziecku imię po tragicznie zmarłej osobie to dziecko to w przyszłości może podobnie skończyć :o Brrr A tak na marginesie to też nie pozwoliłabym nazwać mojego dziecka imieniem byłej dziewczyny męża,bo zawsze będzie mu to przypominało o byłej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyss Whisper miał super pomysł, powiedz, że po tej ex będzie na drugie, ale co do piwrwszego to nie i podaj inne, albo niech sam wybierze inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Eeee,to zamiast Marlena dajcie np. Malina, Milena czy jakieś inne podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania sie sprawdzi
proste i uniwersalne no i moje;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania sie sprawdzi
anie były sto lat temu za sto tez będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iu757555yh
Justynka :D Madzia:D Alicja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolka
Dobrze że mojemu chłopakowi imię Tamara się nie podoba :p A swoją drogą, za samą propozycję nadania imienia po byłej dostałby w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz że to nie jego dziecko
i Ty decydujesz... Poza tym co była ma wspólnego z dzieckiem tylko krzywde dziecku chce zrobić łącząc je z jego byłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×