Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady dla wszyskich

W relacjach damsko męskich to kobiecie musi bardziej zależeć

Polecane posty

Gość dobre rady dla wszyskich

bo wtedy jest równowaga i jakoś to się trzyma i wygląda, gdy facetowi bardziej zależy to kobieta powoli zaczyna wykorzystywać a na koniec gardzić...dlatego zbyt ładne i pewne kobiety narzekają, że faceci się ich boją bo normalny facet nie może sobie pozwolić by kobieta była górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynurzenia zakompleksionego
prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi bo kurwa za chója nie rozumiem myśli głównej że znaczy baba ma latać za facetem a ten olewać czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady dla wszyskich
chodzi o to by kobiecie bardziej zależało na spotkaniach, by to ona bardziej tęskniła okazywała uczucie do faceta, planowała wspólną przyszłość itd, kobieta ma wymyślać jakieś pierdoły na walentynki, rocznice itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurwa coś jeszcze ma wymyślać może kurwa jak mi zaplanować czas itp:P Kobieta bluszcz w żadnym wypadku kobieta z kompleksami dziękuję wolę normalną z własnym zdaniem i świadomą własnych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
a potem dmuchać na ognisko domowe ,głaskać po głowie .Starać sie i starac .A jak nic nie wyjdzie z tego zwiazku to jej wina .Bo albo za mało sie starała ,albo była kobietą bluszczem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZDURA NA RESORACH
no jakby moj facet chcial zebym to ja sie bardziej starala o nasz zwiazek, to juz by moim facetem nie byl.....mi moze zalezec ale jemu bardziej,bo jestem jego kobieta i trzeba o mnie dbac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna nawiedzona której się wydaje że facet ma się starać a ona będzie strzelała fochy Pobudka równouprawnienia chciałyście więc albo 50/50 albo wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no autor w sumie ma racje... lepiej olewac kobiety bo jesli one poczuja ze komus na nich zalezy to uznaja takiego za zaliczonego i ida szukac w swiat dalej... no chyba ze osiagaja jakies wymierne korzysci typu kasa, pantofel ktory wszystko za nia robi itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
zresztą kobiety i tak bardziej kochają skurwieli którzy je ranią niż dobrych facetów więc autor ma racje.... Nie ma nic gorszego dla faceta niż brak szacunku i respektu dla faceta ze strony kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×