Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słabostka

jak powiedzieć o tym facetowi? moja choroba...

Polecane posty

Gość jajego
moja mama cierpi od 15 lat na nerwice i dopiero kilka lat temu miala psychoterapie..do tego czasu zyla jak zombie... tak btw skad wiesz czy masz nerwice skoro nie bylas u lekarza?? psychoterapie sa mega potrzebne zeby wrocic do normalnego zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam lęku otwartej przestrzeni, nie boję się wyjść na miasto - po prostu źle się czuję wśród ludzi, obcych, no i wszystko mnie stresuje:( Dziś np jak zwykle obudziłam się kilka razy w nocy ze strachu - przed czym? przed rozpoczęciem szkoły... niby nic wielkiego ale nie mogłam przez to zasnąć, starałam się myśleć o wszystkim tylko nie o tym i nic... Nie chce by on mi płacił za leczenie. To nie jego problem. I jego "cudowności" nie mierze zaglądając w jego portfel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiem? Nie wiem w 100% ale objawy są identyczne. Nigdy nie myslałam o tym co mi się dzieje jako o nerwicy (nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa) do czasu aż moja kumpela powiedziała mi, że jej mama cierpi na identyczne objawy - no i ma nerwice na która bierze leki uspokajające. Poczytałam, posprawdzałam i teraz mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
Słabostko, jaki dylemat? Wiesz, że musisz pójść gdzieś po pomoc. Jak masz trudności finansowe, to poszukaj jakiegoś MOPR-u albo OIK-u lub czegoś podobnego. Np. ja w OIK trafiłam na jedną z lepszych psychologów w mieście (nie płacę za spotkania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słabostko, odezwij się, powiem Co i jak, małymi kroczkami do celu, spotykałem się z dziewczyną która zachowywała się tak samo... napisz do mnie, napewno Ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×