Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabi0000000

jak to zrobic?

Polecane posty

Gość Sabi0000000

chce skonczyc pewien zwiazek, jestem zdecydowan itd, pyatnie do Was, zakonczyc to milo i kulturalnie bez tlumaczenia, o co chodzi w milej atmosfreze, czy wygarnac co mnie boli, i byc taka jak teraz czuje czyli niezbyt mila i rozgoryczona?? nie poszlo o nic lecz o calokształt, po prostu mam dosc tego faceta ktory mnie nie szanuje, wiec decyzaj jest prosta ale chce zachowac sie z klasa, a jednoczesnie nie chce mowic ze jest fajny, i ze bedziemy przyjacilmi, wiec jak to skonczyc z godnoscia??ProsZe o rade, bo chce to zrobic dzis i zaczac od jutra smutne ale mniej stesujace zycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka86
ja proponuje kulturanie... po co robić awantury i rozstawać się w gniewie, nie mówie, że macie zostać przyjaciółmi bo ja uważam, że taka przyjaźń nie istnieje - jedna ze stron zawsze będzie czuła coś więcej... z drugiej strony byliście ze sobą jakiś czas i chociaż ze względu na to można się rozstać w spokoju, bez wyrzutów. powodzenia :-) daj znać jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi0000000000000
dobrze ale powiedziec co jest motorem tej decyzji ( czyli np jersgo ostatni wypad z kumplami na dysk. 80 km mi oczywiscuie nie zaproponował, brak trsoki, pomocy itd) czy powiedziec ze ten zwiazek to nie to idt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×