Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 66666666666666666666666

Instruktor chciał mnie pocałować

Polecane posty

Gość 66666666666666666666666

Ostatnio -to była moja 5 jazda z tym gosciem(dobrze się ddogadujemy ,jest 2 lata starszy,ale z mojej str. to nic więcej) robiłam łuk i jak wiadomo odwrociłam się jak miałam na wstecznym ,a on juz był koło mnie i czułam jego policzek ,nagle odwróciłam się ,a on chciał mnie pocałowac ,nie wiedziałam co zrobic,bo byłam w szoku ,oczywiscie odepchnęłam go i wysiadłam z samochodu,on na to: myslałam,ze czujesz to samo.Byłam jak w transie i nawet nie wiedzialam co zrobic,jazde miałam o 17,padał deszcz ,a my sami na placu.Nagle zaczął mnie przepraszac i prosił,zebym wsiadła ,powiedziałam,ze nie wsiądę i to była nasza ostatnia jazda.Schowałam się pod zadaszenie i zadzwoniłam po kolezankę ,zeby po mnie przyjechała.Teraz nie wiem ,czy mam to zgłosic,bo pewnie by go wyrzucili za to,na szczęscie jest 3 instruktorów i mam z kim jeździc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666666666666666666
po chwili przemyslen... moze jednak oodam mu sie raz w samochodzie i zdam te prawko -to juz moj 9raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku juz w koszyku.......
do mnie sie juz prawie dobral .............i po zgloszeniu i wyzwaniu od najgorszych pracuje dalej takze za duzo nie oczekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nic się nie stało... nie bądź taka wrażliwa. daj mu żyć. sprawę zgłoś jeśli się to powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na pewno nie dałaś Mu nie niechcący jakichś powodów, żeby myślał, że On Ci się też podoba? Poza tym - próba pocałunku to nie próba gwałtu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj co prawda mnie nie napasto
wal ale...to byla moja druga jazda a ten zamiast obserwowac jazde i udzielac jakichs wskazowek, bawil sie pieprzonym telefonem. juz przed sama jazda gdy zobaczylam tego chlopaczka pomyslalam "oho pewnie nie bedzie za ciekawie" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem dziewczyno
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zacznij ubierać się na te
jazdy jak człowiek a nie jak dziiwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×