Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiula72

Kuchnia Candy Trio 503 X ze zmywarką.

Polecane posty

Gość Asiula72

Witam wszystkich forumowiczów :). Jestem w trakcie projektowania swojej nowej kuchi. Niestety kuchnia nie jest wielka. W internecie znalazłam zestaw: płyta grzejna, piekarnik i zmywarka. Czy ktokowiek może podzielić się swoimi uwagami na temat tego urządzenia? Wasze opinie będą dla mnie cenne :). Pozdrawiam, Asiula72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, czy ten zestaw jest ok, ale mam pralkę Candy, z której jestem bardzo zadowolona - dużo bardziej niż z poprzedniej - Zanussi... Więc jesli chodzi o ogólną jakość wyrobów tej firmy - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikera
Witam, mam taka kuchnie tylko z gazowymi palnikami od około 10 lat i wszystko nadal chodzi OK. Do małych kuchni (taka wlasnie mamy) nie ma nic lepszego. Naprawde polecam, zmywareczka jest super u nas sa 3 osoby i sprawdza sie bardzo dobrze. Jak bym miala kupowac jeszcze raz to wybor bylby taki sam. Teraz jest w kolorze inox(srebrny) my mamy jeszcze starszy model bialy. Z czystym sumieniem ja polecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula72
Dzięki za opinie :). Chyba się zdecyduję na kupno tej kuchenki :) Pozdrawiam serdecznie Asiula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×