Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ftbfbfbf

Zdradziłam i to była najgłupsza rzecz w moim życiu!!!

Polecane posty

Gość ftbfbfbf

Zdradziłam narzeczonego po 5 letnim związku, szczęśliwym, sex był, nie psuło się miedzy nami tylko po prostu chciałam zobaczyć jak to jest z innym facetam...i zrobiłąm to z żonatym starszym ode mnie facetem...i to był największy błąd w moim zyciu!! Jak mogłam to zrobić mężczyźnie mojego życia, którego kocham ?? Jak ja byłam głupia!!! Mam straszne wyrzuty sumienia powinanm wcześniej o tym myśleć a nie po fakcie!! Kiedy jestem z moim przyszlym męzęm czuję sie jak dzi**a czasami!!! Jak ja tego żałuję!!!! Nie robcie tego swoim facetom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nigdy mu nie mów , a czas zagoi Twe rany , spróbowałaś .... zyj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój slaby punkt
Doskonale Ciebie rozumiem. Jestem pięć lat z cudownym facetem. Jest moim pierwszym i czuję już, że ostatnim :) nie wyobrażam sobie życia bez niego, jednak trapi mnie to trochę, że jak tak można z jedną osobą całe życie, chciałabym go poznać później, mieć już wcześniej jakieś doświadczenia itd, a tak jestem jak dziewica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnn
jezu kobiety hcecie innnego fiuta to odejcie...] pozatym czy dla was w zwiasku tylko sex sie liczy i ile jak najwiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIdocznie nie taka to wielka była miłość, skoro ciekawość od niej większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onnnnnnnnn
no musimy wreszcie pod tym względem dorównać facetom. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
No chyba zwariowałaś co jakieś testy robiłaś w celach naukowych czy co...jak można za to pała proszę siadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×