Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sałatka owocowaa.

Czy mogę mieć o to żal do mojego faceta?

Polecane posty

Gość Sałatka owocowaa.

Moj facet ma dwie mlodsze od siebie wielbicielki. Niby jak jest ze mna to smieje sie z ich poczynan, ale widze, ze nie robi nic zeby pokazac im ze nie maja szans u niego. A one sa zapatrzone w niego jak w obrazek... Ciagle mu cos gadaja , prawia komplementy, ,,wymuszają" niby przypadkowe spotkania itp. Wiedza, ze ma dziewczyne, ale nie znaja mnie . Raz. One sie totalnie nie w porzadku zachowuja w stosunku do mnie, bo mnie to strasznie denerwuje. Dwa. Moj facet nie robi nic, zeby przestaly tak robic, mozna powiedziec ze nawet cieszy go takie cos i widac ze coraz bardziej sie do nich zbliza w sensie kumplowania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu że Ci to przeszkadza i żeby cos z tym zrobił. Myślę, że on zachowuje sie tak, bo mu schlebia fakt iz podoba sie dziewczynom :)) A ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raptownie nie brała
MOIM ZDANIEM MOZESZ. A TE CIPKI TO POWYBIJALABYM, SKORO WIEDZA ZE MA DZIEWCZYNE TO ROBIA PODLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci sa tak durni, ze zaden na jego miescu by pewnie nic nie zrobil :O na twoim miejscu bym olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałatka owocowaa.
On ma 23 lata, ja rok mlodsza. A te dziewuchy po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałatka owocowaa.
Ale strasznie wkurzaja mnie te dziewuchy! Wiedza ze on jest zajety a one zapatrzone jak w obrazek.... I te maslane oczka, scisniete piesi, mini, slodkie slowka....... grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałatka owocowaa.
Niby tylko głupie dziewuchy, ale otwór mają... A facet jest tylko facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałatka owocowaa.
A w dodatku, one to chyba wszystko dla niego zrobily :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ... to zalezy jaki masz stosunek do wlasnego faceta jesli tak go oceniasz, to przypnij kajdankami do kaloryfera i nie puszczaj z domu :O a z drugiej strony rozumiem, bo wiekszosc facetow taka jest dlatego tych wybitnie fajnych nie starczy dla wszystkich.. a skoro Twoj nie jest wybitnie fajny, za to łatwy - no to oczywiscie w takim wypadku postaw sprawe jasno - ma to przerwac :) ale ja na Twoim miejscuy szukalabym takiego, ktoremu moglabym zaufac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
To nie takie proste, z tym zaufaniem, odpowiedzialnością... Facet 23-letni to w sumie dzieciak (zazwyczaj), niezbyt dojrzały. Niepokojące jest to coraz bliższe "kumplowanie się". Po co mu to?? Jak te gówniary takie trzepnięte, to gotowe np. pójść z nim na piwo i do kufla mu czegoś dosypać :p Wiem, że to swego rodzaju skrajność, ale młodzież teraz taka wykolejona ;) Twój facet powinien poświęcać czas Tobie a nie jakimś młodocianym zdzirom. Na pewno Ciebie docenia? Pewnie myśli, że to takie niewinne, że nic nie może sobie zarzucić... a Ty wyszłabyś na czepialską. Ja bym nie umiała być w takim związku (myślę, że ma od Ciebie wszystko, co normalnemu, porządnemu facetowi potrzebne-?). Powinien po męsku uciąć te głupie podchody. Tak, możesz mieć żal, jeśli on wie, jak niekomfortowo się czujesz (czasem faceci nie mają bladego pojęcia o odczuciach partnerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale On po prostu olewa je czy jest zadowolony z takiej adoracji? No bo to jednak różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×