Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angel165

Fotka innej

Polecane posty

Dziś spotkałam się z moim facetem. W trakcie spotkania przesyłaliśmy sobie przez komórke rózne dzwonki aż w końcu on wysłał mi zdjęcie jakieś dziewczyny z która smsował. Fakt ładna brunetka. Po co on to w ogole zrobil? Zebym sie wkurzyla czy co? A zaraz potem spytal sie czy pamietam to zdjecie: bylo to zdjecie, ktore mi sie nie podoba i nie nalezy do najlepszych. I za chwile zaczal sie smiac ztego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy w ogóle jest normalne że zajety facet trzyma w swoim telefonie zdjecia innych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście jutro wrócisz do gimnazjum i nie będziesz miała czasu na pierdoły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nami...
Angel165 sorki ale on jakis nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A zaraz potem spytal sie czy pamietam to zdjecie: bylo to zdjecie, ktore mi sie nie podoba i nie nalezy do najlepszych. I za chwile zaczal sie smiac ztego..." nie rozumiem tego bełkotu:o to on twoje zdjęcie wysłał ty się nie poznałaś na nim bo było ohydne i się wkurzyłaś czy jak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
To powiedz to jemu głoopia pisdo. Czy chcesz, żebyśmy to my jemu powiedzieli, że cie uraził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet tez ma kilka
tapet z panienkami posciaganych z neta... dla mnie akurat to nic strasznego, gorzej natomiast gdyby to byla jakas panna z ktora on cos wczesniej krecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×