Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_atrakcyjna

Pomożecie rada?

Polecane posty

Gość ona_atrakcyjna

Wczoraj spotkalam sie z facetem, widujemy sie czasem by pogadac, pojsc do lozka. I wlasciwie to on zawsze nalegal na spotkania. Lubie go, jest fajny i kulturalny. Oboje jestesmy bez stalych zwiazkow. I dzisiaj napisal mi nie kontaktuj sie ze mna wiecej bye bye. Nie wiem co sie stało? Czy probowac wyjasnic sprawe, czy odpuscic sobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgfkdshfg
nie dociekaj nie ma sensu odpisz mu cos rownie milego bedziesz miala satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes srom
pewnie znalazl porzadna dziewczyne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila brunetka
ty ja tez mam podobny problem co się dzieje z tymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkoooo
NAJLEPIEJ OLEJ GO NIC NIE PISZ NAJLEPSZE TO MILCZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Porzadna dziewczyne? W 4 godziny? Nagle? No coz. Moze spadl na niego nagle Anioł. Wpominal ze idzie do kosciola. Nie wiem co sie dzieje z facetami. Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfh
Nie będę Ci pisać pierdół że się nie szanujesz i on szuka porządnej dziewczyny, bo to gadki nawiedzonych prawiczków i dziewic. Twoje prowadzenie się nie ma nic do rzeczy - po prostu nie podobałaś mu się aż tak by chcieć się z Tobą związać. Gdyby się zauroczył, zakochał to robiłby wszystko by stworzyć z Tobą związek. A skoro spotykał się tylko na seks i pogadać to chciał po prostu... tylko seksu i czasami rozmów. Nie chodzi o to że on nie jest gotowy na związek. On NIE CHCE ZWIĄZKU Z TOBĄ. Nie dociekaj. Ewentualnie odpisz "cieszę się że napisałeś mi to jako pierwszy, bo doszlam do tych samych wniosków i jutro miałam ci to pwoiedzieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Masz racie fgfh :) Ja wlasciwie tez nie traktowałam tej znajomosci jako materialu na zwiazek. Nigdy nieczego sobie nie obiecywalismy. Bylo milo i sie skonczylo. Tylko dlaczgo faceci to tchorze i nie potrafia normanie zakonczyc znajomosci? A zreszta nie ma co wnikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfh
"Tylko dlaczgo faceci to tchorze i nie potrafia normanie zakonczyc znajomosci?" Ponieważ panicznie boją się krzyków, łez, awantur. Wolą albo pościemniać że jest ok, a w główce już sobie planować że urwą kontakt, albo własnie prosto z mostu ale przez komórkę - bo się straszliwie boją powiedzieć w twarz. Uwazają że zaoszczędzi im to czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spałem do 16
faceci to tchórze umawiaj się ze mną skończę z tobą mówiąc prosto w oczy już mi się znudziło potem napiszesz: faceci są obcesowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkoooo
a ja olalam faceta tez sie rozstalismy ale w sumie w zgodzie ,i on myslal ze bedziemy czasem gadac a ja myk juz sie wiecej nie odezwalam i wiem ze dobrze zrobilam i teraz wyszlo na to ze to ja zerwalam juz na bank:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Z mojej strony na pewno nie byloby łez. Na pewno nie w jego obecnosci. I jesli powiedzialby mi to prosto w oczy to w porzadku. Przeciez jesesmy dorosli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfh
Napisałam w przenośni. Po prostu nie chciał patrzeć na Twoje rozczarowanie. Chociaz jego "bye bye" było wyjątkowo chamskie. Mógł chociaz napisać że dziękuje za wszystkie chwile czy coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
skoro ci nie zalezy to po co w ogole drazysz temat ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Napisał cyt. Nie kontaktuj sie ze mna wiecej, bye bye. Z tym ze to taki troszke paradox poniewaz ja nigdy pierwsza nie inicjowalam kontaktu. On wydzwanial po kilka razy dziennie, nawet jesli odmawialam z powodu braku czasu, checi ect. Wczorajszy wieczór byl normalny, duzo rozmawialismy. Nie wiem co mu sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfh
może się upił albo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Maly ksiaze. Luie go po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
to napisz mu ze jesli chce to sie nie bedziesz odzywac ale chciałabys poznać powod dla ktorego zrywa znajomość, tyle tylko lubisz? pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Tylko lubie. No coz. Czlowiek cale zycie sie uczy. Jutro poniedzialek. Zacznie sie wir pracy. Zapomne. Dziekuje za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobhc
pewnie znalazl se fajniejsza a Ty mu sie znudzilas :) w sumie ja bym tak zrobil heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznał jakąś inną, z którą pewnie wszystko się szybko potoczyło, więc i szybko chciał z Tobą zakończyć by mieć zerowy bagaż. Że zachował się jak prymityw to inna rzecz - pewnie zabujał się w jakiejś innej i chciał szybko posprzątać. W końcu podobno nic Was emocjonalnie nie łączyło. A może liczył na coś więcej i dalej już nie potrafił kryć urazy, że z Twojej strony jest tylko seks i koleżeństwo bez większego zasngażowania. I myślę jeszcze jedno - może pora nie oszukiwać siebie, że z Twojej strony było to tylko koleżeństwo? Wydaje mi się, że może Cie to gryść nie ze względu na metodę pożegnania ale ze względu na odczuty brak jego. Nie wypierasz przypadkiem myśli, że stał się ona dla Ciebie kimś bliższym niż Kolegą Zapchajdziurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Wszystko mozliwe. Jest wiele pieknych Polek. Prawda cobhc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPISZON NOCNY
a moze mu nie stanol jak zawsze i teraz mu glopio ze wiagre bedzie musial uzywac:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjo
Zdecydowanie odpuść sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakkkkkk
Moze faktycznie tak jak pisze Fast Foot on cos zaczął do Ciebie czuc, moze sie podkochiwał a widząc ze nie ma szans do cos wiecej postanowił nagle brutalnie przerwać to zanim zaangażowałby sie na powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mu tylko jeszcze napisała ze prosisz o powód dla którego on tak nagle wszystko zrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Przykro mi ze w ten sposób to zakonczyl. Nie sadze ze znalazl kogos tak nagle i moze rzeczywiscie zaczal cos czuc. Nigdy sie juz nie dowiem co sie stalo. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjo
Nie jestem w stanie w ogóle pojąć tego co wypisują tu niektóre osoby. Dochodzę do wniosku, że tłumaczenia, że zerwał bo zaczął coś czuć piszą albo młodzi panowie, albo kobiety. Chłopak spotykał się z autorką jakiś czas więc pewnie miał dobry seks, były też długie dyskusje, więc pewnie i intelektualnie mu odpowiadała. Zerwał, bo związek bez uczucia albo bez jakiś większych emocji tylko regularne i na spokojnie umawianie się musi się po jakiś czasie znudzić i szuka teraz większego wyzwania. Przecież jak mężczyzna się zakocha to nawet jest w stanie przecierpieć to, że kobieta jest mężatką i cierpliwie poczekać na rozwój wydarzeń z nadzieją na rozwód, a autorka jest osobą wolną, więc większych przeszkód nie było. Poza tym jakby zaczął coś czuć i kobieta by mu odpowiadała to czy raczej by nie dążył do częstszych spotkań, zaproszenia jej na imprezę ze znajomymi żeby wyczuć czy może liczyć na coś więcej i czy przypadkiem nie zanosi się na coś poważniejszego? Autorko napisałaś, że ten pan był miły i kulturalny. A kto by nie był miły i kulturalny jeśli by miał wizję seksu na spotkaniu? Nie robiłaś mu fochów, więc on też nie musiał się pokazać z gorszej strony. Jednak na zakończenie potraktował Cię krótkim i wręcz obraźliwym smsem, tak aby się szybko odciąć. Urażenie Cię miało mu zapewnić natychmiastowy spokój z Twojej strony. Układ między wami był jasny. Ty też nie czułaś nic do niego, inaczej byś zaczęła zabiegać. Teraz pewnie boli Cię najbardziej urażona kobieca ambicja (nie piszę tego, żeby Cię obrazić, tak po prostu z nami kobietami już jest - ktoś mądry powiedział: Kobieta jest ci w stanie wybaczyć wszystko, oprócz tego, że jej nie kochasz). Teraz musisz się zastanowić czy następnym razem wejdziesz w podobny układ mając już wiedzę jak możesz zostać potraktowana. Kobiety zawsze nawet w układzie czują coś do drugiej osoby (lub sobie to wmawiają). To uczucie to zobowiązanie, przywiązanie, czasami pojawia się miłość. Nie twierdzę, że panowie tak też nie mogą poczuć, ale to się zdarza statystycznie rzadziej. Weszłaś w taki układ i wiedziałaś, w co się pakujesz. Teraz życzę Ci konsekwencji i siły. Zacznij od wykasowania jego numeru telefonu, później tego topiku i wszystkiego związanego z tym panem. Nie zastanawiaj się więcej nad tym, bo nie ma potrzeby, tak szybciej zapomnisz! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
ojoj Bardzo Ci DZIEKUJE za bardzo madra wypowiedz. W pelni sie z Toba zgadzam. I na pewno juz nie wejde w taki uklad by nie czuc sie podobnie jak teraz. Nawet jesli nie bylam zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×